מיקום שילייה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום,אני בשבוע 30 עד עכשיו נאמר לי שהשיליה שלי אחורית נמוכה..כרגע בבדיקה של הערכת משקל העובר נאמר לי שהשילייה במיקום 17 מ"מ מצוואר הרחם..האם אפשר ללדת לידה רגילה?
    והאם מותר לקיים יחסי מין?
    תודה!
1 תגובות
עמוד 1
  • שלום רב

בעיקרון, הסף לאפשר לידה רגילה בשלייה נמוכה הוא בין 10-20 מ"מ
    איני מכיר באופן ספציפי את המדיניות של בתי החולים השונים, אך בבלינסון (משם אני בא) אנחנו מאפשרים לידה רגילה כאשר השלייה היא מעל 10 מ"מ. כלומר במקרה שלך ניתן ללדת וגינלית. כיוון שאת בשבוע 30, אז יש סיכוי שהשלייה תמשיך ותתרחק.
    מבחינת יחסי מין הייתי מחכה עדיין - עד לבדיקה הבאה לפחות - כדי לוודא שהשלייה ממשיכה להתרחק מצוואר הרחם.

ד"ר הדר

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה