קצת בלחץ בבקשה תענו - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום יקירות...ברוך ה' אנחנו בהריון:) היום היה האולטרה סאונד הראשון...יש דופק אך הרופא אמר שהעובר קטן בשבוע ממה שהוא. זא אני שבוע 7 והעובר בגודל של שבוע 6... עוד שבוע בדיקה נוספת... אני ממש בלחץ פחד איימים. למישי זה קרה? אשמח לתגובות:)
5 תגובות
עמוד 1
  • היי שירן ערב טוב ..
    את לא צריכה לדאוג זה דבר טבעי וזה גם לא כזה משמעותי שאת בשבוע 7 והוא נראה בשבוע 6 ..
    עם הזמן הוא ייגדל .. תשמרי על עצמך ותקפידי על ארוחות מלאות ומסודרות ואוכל בריא ובעזרת השם יהיה טוב ?
    הילד שלי נולד במשקל נמוך יחסית וזאת למרות שטפחתי במשך ההריון ואמרו לי שהוא בסדר לגילו הוא נולד קטנטן במשקל 2.700 והיום הוא בן 6 כמעט וסמאללה עליו בריא ואוכל יותר מידיי אפילו ?? ..
    אל תתרגשי מכל פיפס שאומרים לך הרופאים
    תהני מחווית ההריון זהו דבר שרק אנו הנשים מבינות וחוות ??
    מאחלת לך בהצלחה ושיהיה בשעה טובה ומזל טוב ??
  • הי שירן,
    זה לא חריג בכלל.
    בשני הילדים שלי היה "פיגור" בשבוע ושניהם בונבוניירות. אני מכירה את התופעה גם מחברות.
    מה שחשוב זה שההתפתחות תהיה עקבית.
    שיהיה לך בשע"ט!

אמאלהלה
  • הייי בנות... תודה על היחס...
    אבל צערי הגעתי לבדיקה לפני כשבועיים...ולא ראו דופק באותו היום נאלצתי לעבור הפלה....
    שוב צריך לחדש את הבדיקות ולהתחיל הכל מהתחלה עם המון אהבה וחיוכים! מה שגדל בתוכי כנראה לא היה מיועד לנו... חייב אופטימיות ושאלוהים יעניק לכל אחת מאיתנו את הדבר המוקסם הזה....
    יום מקסים
  • כל הכבוד על האופטימיות, שאפו. יש לי מה ללמוד ממך! מאחלת לך ידיים מלאות במהרה.

• תודה!! חייב אופטימיות ...! מאחלת לך רק טוב והמון רוגע!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה