היוש - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הפעם אני זקוקה לתמיכה קצת ורק פו יבינו
    ברוך אחרי שנה ארוכה ומייגעת התחלנו טיפול ivf ראשון ויחיד שבזכותו אני חובקת נסיכה בת 10 חודשים (מתפללת בשבילכן) ומשהיא הייתה בת 3 חודשיים הרצון להביא עוד ילד הלך וגבר
    אך עליי להמתין כי גם אני אחרי קיסרי חירום וממליצים להמתין גם ככה אנחנו לא ניכנס ספונטנית להריון(בעלי עם מיעוט זרע) אז השלמתי עם זה ועכשיו פתחנו תיק חדש והייתי צריכה לעבור אולטרסאנד שדיים בגלל שעשיתי לפני 20 שנה ניתוח וגם בגלח כל מה שעברתי וגם מיועדת לטיפולי פוריות
    ובאולטרסאנד התגלה שיש לי חשד לקרעים ואני צריכה עכשיו להתחיל לקבוע בדיקות נוספות ובמידה יעשו לי ניתוח חדש(הוצאת שתלים) ואם זנ לא מספיק בהריוו בסיכון עדיין אין תור לבדיקות שאני צריכה לעשות לבירור הרעלת שלא תחזור חלילה
    פתאום מצאתי את עצמי חסרת מצב רוח איך הכל תקוע עכשיו ואין לי זמן אני שתמיד דווקא מנסה להיות אופטימית פתאום לא
    חשתי לפרוק ואני יודעת שיש בעיות יותר גרועות משלי אבל זה הצורך שלי וההרגשה שלי
2 תגובות
עמוד 1
  • סליחה מראש על הקלישאה. תתמקדי במה שיש. וב"ה, יש הרבה. נצלי הזמן כדי להתחבר וליהנות מהבייבי, מההורות המשותפת ומהזוגיות עם הבעל. גם הייתי עושה איזו מסיבת הודיה/בריתה. הם גדלים כל כך מהר והתקופה הזו לא תחזור. גם מגיע לך להחלים ולעשות דברים באיזי. מה גם, שאת נשמעת לי צעירה. אין צורך להילחץ ולהלחיץ עצמך.

אני בת 40.5. עשיתי 5 טיפולים ועדיין לא חובקת ילד. שני רופאים, ראו שחורות (הבעיה אצל שנינו). עכשיו יש מישהו שב"ה מוכן לעבוד אתנו. ובמקביל לכל בלגן הטיפולים, מצאו לי ברחם משהו שדורש טיפול. ואני במלא בדיקות גם בגלל זה. אין לי ברירה, אלא לשמור על שפיות. גם את צריכה.

אם תתמקדי בברכות של השנה האחרונה, תראי שהכל יקבל פרופורציה. אבל המפתח לזה אצלך.
    מאחלת לך בריאות וידיים מלאות עוד יותר, בקרוב.
  • זה בסדר ואני יודעת זה היה פשוט רגע של התפרקות
    נשמע שאת אופטימית וזה דבר טוב
    אני כל אורך התהליך ולפני הייתי אופטימית וזה מה שעוזר
    מאחלת לך שבקרוב תתבשרי בבשורה הכי טובה בעולם ויעבור לך קל ויידים מלאות
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה