הריון

פורום הריון ולידה

דף הבית | פרופיל | הרשם | נושאים פעילים | משתמשים | שאלות נפוצות
שמור סיסמה
שכחת את הסיסמה?
כל הפורומים

לקראת לידה

כל הפורומים
 פורומים רפואיים
 שאלות רפואיות כלליות בנושא הריון ולידה
 לקראת לידה
 Forum Locked
כותב הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  

niknik
משתמש/ת פעיל/ה

49 הודעות

הודעות - 14/07/2017 :  23:52:50  הצג פרופיל משתמש
שלום
בהריון תאומים (לא זהים, בעלי שליות נפרדות), שבוע 36+5, לאחד העוברים זוהתה באחת משלל הבדיקות קשת אאורטה ימנית, ולשני הדגשת אגני כליה (בוצע דיקור מי שפיר לשני העוברים והבדיקה הייתה תקינה).
מה נדרש לעשות עם נושאים אלו לאחר הלידה? האם הם ידרשו לעבור בדיקות כלשהן?

שאלה נוספת - בלידה הקודמת שלי, מיד לאחר הלידה עלה לי החום לחום גבוה מסיבה לא ברורה. אני והתינוק שלי טופלנו באנטיביוטיקה, הכל היה בסדר ושחררנו לאחר מספר ימים הבייתה עם השלמה של האנטיביוטיקה. האם יש הסבר לסיבה שיכולה להוביל לעליית החום? האם זה משהו שעלי לצפות גם בלידה עכשיו? (מתכננת לנסות ללדת לידה וגינלית - העובר הראשון במצג ראש והשני במצג ראש על הצד או משהו כזה).

תודה
ד"ר ערן הדר
מנהל/ת פורום

13071 הודעות

פורסם - 17/07/2017 :  16:28:51  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני
שלום רב

לאחר הלידה...אקו לב ואולטרה סאונד כליות.
מבחינת החום...לא מהווה גורם סיכון לחזרה, לגבי הסיבה אני מניח שחיפשו זאת אחרי הלידה ועכשיו אני בטל לא יכול לנחש מה הייתה הסיבה אז.

ד"ר הדר

אל ראש הדף
  הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  
 Forum Locked
עבור אל:

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

הריון ולידה © אתר יולדת 2001-2015 אל ראש הדף
Snitz Forums 2000

שירותים מקצועיים

קהילת הריון ולידה

פוריות

לקראת הריון

הריון

לידה

אחרי הלידה

השנה הראשונה

העלאת מאמר

• העלאת מאמר

העלאת סיפור אישי

כללי

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.