הריון

פורום הריון ולידה

דף הבית | פרופיל | הרשם | נושאים פעילים | משתמשים | שאלות נפוצות
שמור סיסמה
שכחת את הסיסמה?
כל הפורומים

חלבון גבוה בשתן

כל הפורומים
 פורומים רפואיים
 פורום הריון בסיכון
 חלבון גבוה בשתן
כותב הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  

Hanhan
משתמש/ת חדש/ה

1 הודעות

הודעות - 16/07/2017 :  19:05:56  הצג פרופיל משתמש  תגובה עם ציטוט
שלום, אני בשבוע 28 להריון.
לפני כשבוע, בעת בדיקה שגרתית אצל אחות מעקב הריון יצא חלבון גבוה הסטיק (3+).
רופאת הנשים הפנתה אותי לבדיקת שתן ותרבית (יצאה שלילית ) החלבון שוב יצא גבוה- 50 כאשר הטווח 1-30. לאחר מכן ביעצתי איסוף שתן 24 שעות.
יצא 196 כאשר הטווח 1-150. כמות השתן 2650 מ"ל. יש לציין כי לאורך כל ההריון יצאו תוצאות חריגות של חלבון בשתן בבדיקת שתן רגילה (3 פעמים 50 ).
לפני כשבועיים ביצעתי העמסת סוכר 100 לאחר שבהריון קודם היתה סכרת הריון. התוצאה יצאה שלילית כלומר אין סכרת הריון.
פרט לכך, אני סובלת מתת פעילות של בלוטת התריס ומאוזנת על ידי יוטירוקס ובמעקב אחת לחודש בבדיקות דם.
שאלתי היא מה עשויה להיות משמעות החלבון הגבוה בשתן כאשר מדדי לחץ דם (פעמיים בשבוע ) תקינים לחלוטין, אין בצקות ותחושה כללית טובה.
יש לציין כי לאורך כל ההריון כל הבדיקות כולל מי שפיר וצ'יפ שעשיתי מרצוני וללא אינדיקציה יצאו תקינים לחלוטין. בבדיקת הערכת משקל בשבוע 27 העובר מתפתח בהתאם לגיל ההריון ובכל זאת, אני די מודאגת.
אודה להתייחסותך.
בברכה.
ד"ר ערן הדר
מנהל/ת פורום

12977 הודעות

פורסם - 17/07/2017 :  16:34:01  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
שלום רב

הטווח התקין לחלבון בשתן בזמן הריון הוא עד 300 מ"ג ליממה. כך שזה תקין אצלך.

ד"ר הדר

אל ראש הדף
  הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  
עבור אל:

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

הריון ולידה © אתר יולדת 2001-2015 אל ראש הדף
Snitz Forums 2000

שירותים מקצועיים

קהילת הריון ולידה

פוריות

לקראת הריון

הריון

לידה

אחרי הלידה

השנה הראשונה

העלאת מאמר

• העלאת מאמר

העלאת סיפור אישי

כללי

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.