סימנים להריון או שלא? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות,
    אני נוטלת גלולות פמינט כבר שלושה חודשים לאחר הפסקה גדולה
    לפני שבועיים אני ובן זוגי קיימנו יחסים ובאותו היום פיספסתי דלולה (נטלתי אותה לאחר 12 שעות) בנוסף אני לא מתמידה לשתות אותה בדיוק על הדקה..
    מאז אני מרגישה בחילות, כאבי בטן וכאבי ראש, החזה שלי ניהיה כואב ויש לי כתמים חומים בתחתונית..
    עשיתי בדיקת הריון ביתית והיא יצאה שלילית, המחזור שלי אמור להגיע עוד שבוע ובנתיים אני ממשיכה לשתות את הגלולות.. בנוסף אני יוצאת לחופשה שבוע הבא ואני רוצה להמשיך לקחת את הגלולות בלי ההפסקה של המחזור.
    אני קצת בחששות שאולי אני בהריון ואיך זה מסתדר לי מבחינת הגלולות.
    אשמח לעזרתכן ודעתכן בנושא

תודה רבה
7 תגובות
עמוד 1
  • הי אני בערך במצבך רק שאני לא על גלולות.. אני גם כבר שבוע אחרי איחור במחזור והיום שללו לי הריון סופית.. והסתבר שזה היה הריון כימי.. העניין הוא שאצלך ממש מוקדם לדעת.. כמה זמן עבר מאז קיום היחסים?
    אצלי יצא חיובי עוד לפני האיחור במחזור..
  • 9 ימים בערך
    ואת הבדיקה ביצעתי שבוע לפני שאני צריכה לקבל מחזור
  • שבוע זה מוקדם ניסית שוב מאז?
  • עדיין לא
    הייתי היום אצל רופא נשים שאמר לי להפסיק את
    הגלולות ולחזור לשתות אותן ביום שני בגלל שאני יוצאת לחופשה
    בנוסף הביא לי בדיקת הריון
  • בדיקת דם זה גם עדיין מוקדם לעשות.. מה הוא אמר? לדעתו יכול להיות הריון?
  • זהו שהוא לא אמר יותר מדיי, רק הנהן עם הראש
    אמר לי להפסיק את הגלולות ולהמשיך יום שני.. ואני עדיין עם כתמים
  • אויש זה ממש מתסכל לצאת מהרופאים בלי תשובות!! מזדהה איתך.. מקווה שתהיה לך תשובה בקרוב
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה