שמירת היריון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום
    החל משבוע 28 התחילה אצלי פעילות רחמית לא סדירה וכאבים ממושכים (ברקע יש לי שרירן)
    לאחר 3 נסיונות חזרה לעבודה- כשכל פעם הצירים חזרו לאחר יומיים של מאמץ יצאתי לחופשת מחלה לשבועיים.
    לאחר מכן בייעוץ פרטי הרופאה אמרה שאני צריכה שמירה, הגעתי אליה למספר ביקורים ובמפגש האחרון חתמה על שמירה וציינה בפירוש לאחר ששאלתי אותה שמגיע לי להיות בשמירה.
    ביטוח לאומי שלח לה מכתב דרכי שאיני עומדת בקריטריונים כי הצירים לא סדירים וביקש מכתב נימוק ממנה.
    המזכיקה שלה ענתה לי כי הרופאה לא יכולה לעזור לי ושאגש לעורך דין.
    אני מרגישה שהחוות דעת שלה הייתה מוטעית וזה סוג של רשלנות, במיוחד לאחר שסירבה לכתוב מכתב נימוק.
    האם זה נחשב לרשלנות?
    זה פוגע במשכורת שלי ובימי המחחה שצברתי
1 תגובות
עמוד 1
  • ארית שלום,
    שמירת הריון ניתנת במקרים של סכנה לאם או לעובר שנובע מההיריון, או מסוג העבודה, או ממקום העבודה או מאופן ביצוע העבודה - ולא נמצאה לה עבודה חלופית מתאימה במקום עבודתה.
    למוסד לביטוח לאומי קריטיונים שונים (שאינני בקיאה בכולם) לאישור שמירת הריון.

על פניו, ומבלי להבין את המקרה הספציפי לעומק, לא נראה שנעשתה כאן רשלנות.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה