הריון

פורום הריון ולידה

דף הבית | פרופיל | הרשם | נושאים פעילים | משתמשים | שאלות נפוצות
שמור סיסמה
שכחת את הסיסמה?
כל הפורומים

צריכה עזרה!

כל הפורומים
 הריון ולידה
 תמיכה הדדית ונושאים כלליים
 צריכה עזרה!
כותב הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  

חדשה בכל זה
משתמש/ת חדש/ה

2 הודעות

הודעות - 30/07/2017 :  22:25:58  הצג פרופיל משתמש  תגובה עם ציטוט
הפסקתי גלולות לפני חודש וחצי קיבלתי את המחזור שלאחר הפסקת גלולות ב26/6 ומאז לא קיבלתי מחזור לפני הגלולות המחזור שלי היה לא סדיר אבל עברו כבר יותר משלושים יום מאז המחזור האחרון ,עשיתי בדיקת הריון ביום ה32 שיצאה שלילית ,יש לי קצת תסמינים אבל יכול להיות שזה פסיכולוגי קצת ממש טיפה רגישות השדיים, המון הפרשות כבר מעל לשבועיים היה לי איזה יום אחד בחילה שנמשכה כמה דקות וקצת חולשה וכאב ראש אבל זה גם יכול להיות קשור לדברים אחרים וגם עיקוצוצים כאלה באזור הרחם כבר שבועיים טיפה דומה למחזור אבל לא בדיוק !!כי זה לא סימנים מובהקים..השאלה אם הבדיקת הריון באמת קבעה שזהו אני לא בהריון ,כי שמעתי שאיחור יכול להיות קשור להפסקת הגלולות אני מקווה שלא .
Karenb
משתמש/ת מתחיל/ה

7 הודעות

פורסם - 10/08/2017 :  23:50:43  הצג פרופיל  Reply with Quote
היי
גם לי היה מקרה כזה שהפסקתי את הגלולות ואיחר לי המחזור עשיתי קרוב ל 5 בדיקות ביתיות וכולן יצאו שליליות הייתי בטוחה שזה איחור ושאני סתם מגזימה אבל מסתבר שלבעלי הייתה תחושה ממש חזקה והוא קנה לי 2 בדיקות הריון ששתיהן יצאו חיובי
מסתבר שהיה לי ביוץ מאוחר והיום אני בהריון מחכה לבייבי שיגיע או תגיע
ממליצה לחכות עוד קצת ולנסות שוב
אשמח לשמוע ממך בשורות טובות
בהצלחה ??

אל ראש הדף
  הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  
עבור אל:

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

הריון ולידה © אתר יולדת 2001-2015 אל ראש הדף
Snitz Forums 2000

שירותים מקצועיים

קהילת הריון ולידה

פוריות

לקראת הריון

הריון

לידה

אחרי הלידה

השנה הראשונה

העלאת מאמר

• העלאת מאמר

העלאת סיפור אישי

כללי

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.