צריכה עזרה! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הפסקתי גלולות לפני חודש וחצי קיבלתי את המחזור שלאחר הפסקת גלולות ב26/6 ומאז לא קיבלתי מחזור לפני הגלולות המחזור שלי היה לא סדיר אבל עברו כבר יותר משלושים יום מאז המחזור האחרון ,עשיתי בדיקת הריון ביום ה32 שיצאה שלילית ,יש לי קצת תסמינים אבל יכול להיות שזה פסיכולוגי קצת ממש טיפה רגישות השדיים, המון הפרשות כבר מעל לשבועיים היה לי איזה יום אחד בחילה שנמשכה כמה דקות וקצת חולשה וכאב ראש אבל זה גם יכול להיות קשור לדברים אחרים וגם עיקוצוצים כאלה באזור הרחם כבר שבועיים טיפה דומה למחזור אבל לא בדיוק !!כי זה לא סימנים מובהקים..השאלה אם הבדיקת הריון באמת קבעה שזהו אני לא בהריון ,כי שמעתי שאיחור יכול להיות קשור להפסקת הגלולות אני מקווה שלא .
1 תגובות
עמוד 1
  • היי
    גם לי היה מקרה כזה שהפסקתי את הגלולות ואיחר לי המחזור עשיתי קרוב ל 5 בדיקות ביתיות וכולן יצאו שליליות הייתי בטוחה שזה איחור ושאני סתם מגזימה אבל מסתבר שלבעלי הייתה תחושה ממש חזקה והוא קנה לי 2 בדיקות הריון ששתיהן יצאו חיובי
    מסתבר שהיה לי ביוץ מאוחר והיום אני בהריון מחכה לבייבי שיגיע או תגיע
    ממליצה לחכות עוד קצת ולנסות שוב
    אשמח לשמוע ממך בשורות טובות
    בהצלחה ??
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה