חייבת מידע - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • משהי מכירה "טיפות מחזורית" המליצו לי לקחת את זה בגלל שהמחזור שלי ארוך מדי ואני לא מצליחה להיכנס להריון כי הביוץ תמיד בשבעה נקיים אבל אני לא יודעת כלום על הטיפות האלה אשמח לעזרה ומידע תודה מראש
1 תגובות
עמוד 1
  • ראיתי מודעות על זה במקווה לפני משהו כמו שנתיים.. (זכור לי אחרי הלידה של הגדולה שלי שקראתי על זה.. לא מעבר..).
    מה שכן, חליטת עלי תה פטל אדום מתחילת המחזור מקצרת את ימי המחזור בוודאות! תה הפטל גורם לרחם להתכווץ, וככה המחזור אמנם יותר מסיבי, אבל גם יותר קצר משמעותית, ואפשר להתחיל לספור נקיים בזמן בע"ה (:
    תנסי.. יש כאלה שאומרות שכדאי גם לשתות לימונדה..
    גם, מתחילת המחזור..
    שיהיה המון ב"הצלחה!!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה