הי, חדשה (: - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש

• צהריים טובים,
    קראתי פה בשושו די הרבה ובסוף החלטתי להצטרף אליכן.
    אז דבר ראשון בהצלחה לכל הבנות

אני מאיה, בת 26
    הייתי על גלולות במשך שנה, זואלי לצורך העניין הפסיקו לי דימומי מחזור לחלוטין , דבר שממש הקל עליי כי לפני כן המחזור אמנם היה סדיר ביותר אבל כואב ואינטנסיבי.

אני ובעלי החלטנו להתחיל לנסות, והפסקתי גלולות. וכמובן שאני יודעת שלאחר הפסקה של גלולות זה לא קל להכנס.
    איך שהפסקתי, 3.8 התחיל לי מחזור , אני לא באמת יודעת אם זה באמת מחזור או תגובה להפסקה אבל כאב לי כמו מחזור בהחלט והיה דימום אבל לא משמעותי.
    בדקתי ביוץ בעזרת מקלוני ביוץ ובול אחרי שבועיים הופיעו שני פסים עבים, כשבשאר הימים לא הופיע כלום.
    הביוץ היה לפי הסטריפ ביום רביעי האחרון 16.8
    שכבנו רק באותו היום, לא היה ממש זמן שנינו עובדים בבתי חולים והמשמרות קשות.
    עכשיו אני יודעת שצריך לחכות לפחות שבועיים עד שיהיה איחור במחזור, אם באמת היה לי ביוץ.
    יש לי כמה תסמינים אבל אולי זה פסיכולוגי ואולי זה ההשפעה של ההפסקה.
    יש לי רגישות מטורפת בפטמות , כאבים בבטן תחתונה, בחילות, עייפות בלתי מוסברת ומדי פעם בלגנים בעיכול.

אני לא רוצה להיות אופטימית מדי, ומצד שני אני גם לא לחוצה כי זה באמת רק ההתחלה ועוד אחרי ההפסקה.

רק רציתי לשתף לראות אולי מקרים דומים וסתם לתמוך ולהתמך.

מאיה
1 תגובות
עמוד 1
  • היי מאיה,
    סקרנית לדעת
    מה בסוף? הריון?

איושקה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה