חדשה שצריכה עזרה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי
    חדשה פה וקצת מוזר לי..
    אני ובעלי מנסים להיכנס להריון יותר מחצי שנה אחרי שלקחתי גלולות במשך שנה...
    מיד אחרי ההחלטה להפסיק את הגלולות נכנסתי להריון ועברתי לצערי הפלה טבעית
    מאז אני פשוט לא מצליחה להשתקם הציפייה וההרגשה שיש לי בעיות הורגת אותי
    אני ממש אשמח לעצות תכלס מתי כדי לקיים יחסי מין? בזמן הביוץ? לפני גם? יום כן יום לא?
    ואם המחזור נע בין 28-32 זה תקין?
    תודה לעונות
    (סליחה על השאלות שאמורות להיות ברורות אבל לי קצת לא)
1 תגובות
עמוד 1
  • שלום לך,
    קודם כל- הפלה טבעית היא נפוצה מאד ובכלל לא מרמזת על בעיות
    (לי אמרו פעם ש-1 מ-6 הריונות מסתיים בהפלה בשבועות הראשונים. אבל לא יודעת כמה זה מדוייק...)
    זה שנכנסת להריון מיד, מבשר טוב גם אם הייתה הפלה אחר כך.
    אולי הגוף שלך לוקח את הזמן שלו להתאושש. אל דאגה..
    המחזורים שלך תקינים לגמרי,
    ימי הביוץ שלך הם בין היום ה- 14 ליום ה- 18 למחזור (14 יום בדיוק לפני המחזור הבא אחריו).
    כדי להיקלט להריון, כדאי לקיים יחסים החל מ- יומיים לפני הביוץ המשוער ועד יום אחריו, ואצלך זה בין היום ה-12 ליום ה-19 במחזור.
    מומלץ יום כן ויום לא, אפשר גם כל יום אם בא לכם

ההמלצה הרפואית היא לפנות לבירור אם מנסים להיכנס להריון ולא מצליחים יותר משנה, או חצי שנה אם את מעל גיל 30.

בהצלחה רבה!
    3 מי יודע
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה