הריון

פורום הריון ולידה

דף הבית | פרופיל | הרשם | נושאים פעילים | משתמשים | שאלות נפוצות
שמור סיסמה
שכחת את הסיסמה?
כל הפורומים

סימילאק ספיט אפ

כל הפורומים
 הורות
 הורים חדשים - תמיכה הדדית
 סימילאק ספיט אפ
כותב הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  

ציקי
משתמש/ת בכיר/ה

5473 הודעות

הודעות - 13/09/2017 :  11:52:57  הצג פרופיל משתמש  תגובה עם ציטוט
עזרה בבקשה,
מישהי מאכילה בפורמולה הזאת? האם גם לבייבי שלכן גרם לעצירות? לשינוי ביציאות? אני אובדת עצות. סימילאק קומפורק גרם לצרבת/ ריפלוקס סמוי. עכשיו לא יודעת מה לעשות, שוב להחליף תמל?? התינוק בן חודש וחצי. הצילו.
anaeli
משתמש/ת מתחיל/ה

12 הודעות

פורסם - 19/09/2017 :  21:09:11  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
אני רוצה לשתף אותך שאני נגד תחליפי חלב אם למיניהם,
סליחה על השאלה אם היא חדירה לפרטיות את לא חייבת לענות, אבל למה את לא מניקה אותו, עדיין אין לו שיניים, וזה התהליך הבריא ביותר שאת יכולה לתת לבייבי שלך.

anaeli azorli

אל ראש הדף
  הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  
עבור אל:

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

הריון ולידה © אתר יולדת 2001-2015 אל ראש הדף
Snitz Forums 2000

שירותים מקצועיים

קהילת הריון ולידה

פוריות

לקראת הריון

הריון

לידה

אחרי הלידה

השנה הראשונה

העלאת מאמר

• העלאת מאמר

העלאת סיפור אישי

כללי

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.