ביוץ לאחר לידה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי צריכה עזרה דחופה
    השבוע ב 22.9 אהיה חודשיים לאחר לידה.הדימומים פסקו לי לאחר 6 שבועות.
    ביום חמישי האחרון הייתי אצל רופאת הנשים שאמרה לי שהכל בסדר ושהסבירה לי שעדיין לא קיבלתי מחזור. שהחדירה את המצלמה ראתה דם ברחם שלפי ההסבר שלה זה המחזור שצריך להגיע. שאלה אם אני רוצה לקחת כדורים כדי לקבל כבר את המחזור ולהתחיל ספירה וגלולות או שלחכות שהוא יגיע. אמרתי לה שאני מעדיפה לחכות שהוא יגיע. שאלתי אותה אם אני יכולה ללכת למקווה והסבירה שכן אבל שאקח בחשבון שזה יתפוס לא להרבה זמן ( בין מספר ימים לשבוע) כי אני צריכה לקבל מחזור .
    ביום שישי האחרון לאחר הביקור אצלה קיימתי יחסים עם בעלי תכננו לשמור באופן טבעי ללא אמצעי מניעה אך זה התפספס.
    עכשיו אני נןרא מפחדת שנכנסתי מזה להריון.
    האם יש סיכוי שזה אפשרי למרות שהרופאת נשים ראתה בבדיקה שאני אמורה לקבל מחזור?
    האם כדאי ומותר לקחת פוסטינור וזהו?
    תודה מראש אני ממש בלחץ
1 תגובות
עמוד 1
  • שלום רב

יש סיכוי שזה אפשרי
    מותר לקחת פוסטינור

ד"ר הדר
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה