איחור מחזור - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי...לפני חודשיים הפסקתי גלולות לאחר שנה וקצת שלקחתי,חודש שעבר קבלתי רגיל ובחודש עדיין לא...כבר מאחר בשבוע ויש כאבים ממש של מחזור מרגישה כל רגע כאילו עוד שניה מקבלת יש מעט הפרשות חומות לא כהה מידי ולא בהיר מידי,האם יש מצב שזה תחילת הריון? חייבת לציין שמצד אחד אני מאוד רוצה מצד שני אני נורא פוחדת יש לחצים מטורפים חושבת כל הזמן על הלידה ואיך יעבור הריון זאת הסיבה שמנעתי אשמח
2 תגובות
עמוד 1
  • שלום חמודה
    בהחלט יתכן הריון. לכי לעשות בדיקת דם (אפשר לקבל הפניה מרופא משפחה).
    למה הלחץ מותק?
    הריון זה כייף. ככה אני אומרת (הריון שלישי שלי )
    נכון יש גם הרגשות פחות נעימות אבל בסופו של דבר זה דבר נשי ומקסים.
    ההריון הוא 9 חודשים, רוב הנשים עוברות אותו בטוב ובשלום ומרגישות טוב בדרך כלל.
    (שומעים הרבה קיטורים... אבל ככה זה, מי שמרגישה טוב עושה פחות רעש ממי שלא...)
    הלידה נמשכת הכי הרבה יומיים,
    ואחר כך את זוכה לקבל את המתנה הכי שווה בעולם... תינוק משלך!!!

איושקה
  • אלך לבדוק..צריכה לעבוד על זה לחוצה יותר מידי מקווה שאהיה בסדר והכל יעבור בקלות ותשלום,תודה רבה לך!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה