דימום חריג שבוע לפני מחזור - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • יכה עזרה והכוונה!!
    אני שבוע לפני מחזור, מעולם לא הקדים לי, ומאתמול יש לי דימום אדום בהיר ממש.
    הדימום מלווה בכאבים חזקים מאוד,
    לעיתים יש קצת קרישי דם.
    הדימום הוא גם בניגוב וגם על פד.. ומלווה בהפרשות צמיגיות. (סליחה על התיאור הגרפי)
    חום גוף 37, ויש גודש בחזה.
    הגיוני שזה מחזור? יש צורך ללכת לראות רופא?
    זה החודש השני שאנחנו מנסים להיכנס להריון, וכל כך לא בא לי שהחודש הזה יילך לפח.
33 תגובות
עמוד 1
  • שלום מורשה,
    יכול להיות שאלו כאבי השתרשות , אבל גם עלול להיות משהו אחר- לדוגמא הריון מחוץ לרחם. אמרת שיש לך כאבים חזקים, לדעתי תלכי למוקד נשים של קופ"ח שלך- לעשות אולטרסאונד גניקולוגי.
    אם זה משהו לא טוב, כדאי לתפוס את זה מוקדם.
    בשורות טובות!

איושקה
  • איושקה :)
    תודה רבה על התשובה.
    חשבתי בהתחלה שזה דימום השתרשות, אבל הוא לא מועט כמו שמתואר באינטרנט..
    אני חוששת ללכת להיבדק שמא זה בסוף מחזור, ואז סתם יצאתי חומוס. :/
    את יודעת לומר אם הגיוני שמחזור מקדים בשבוע?
    תודה!
  • איושקה :)
    תודה רבה על התשובה.
    חשבתי בהתחלה שזה דימום השתרשות, אבל הוא לא מועט כמו שמתואר באינטרנט..
    אני חוששת ללכת להיבדק שמא זה בסוף מחזור, ואז סתם יצאתי חומוס. :/
    את יודעת לומר אם הגיוני שמחזור מקדים בשבוע?
    תודה!
  • דימום השתרשות הוא לא דבר כל כך קבוע עם כללים.
    לא הייתי מתייאשת
    אני יכולה לספר לך שבהריון הקודם שלי, קיבלתי את מה שחשבתי למחזור - כבד ומסיבי, כמה ימים לפני המועד. בגלל כמות הדימום היה ברור לי שזה מחזור, ולא העליתי בדעתי שיש בכלל סיכוי שאני בהריון...
    לקח זמן עד שגיליתי את זה
    אני בכל זאת הייתי הולכת להיבדק באולטרסאונד,
    במיוחד כשאת מספרת על חום וכאבים.
    כדאי להיות רגועים.
    לדעתי לא נכון להסתכל על מה שיצא בסופו של דבר ("סתם הלכתי למוקד כמו דפוקה ובסוף הכל היה בסדר") אלא על השיקול של ההחלטה: "הייתי אחראית לעצמי ולגופי והלכתי לוודא שהכל בסדר". מה זה משנה מה הייתה התוצאה.

איושקה
  • היי , אני מזדהה גם חלקית עם איושקה , אני מנסה כבר חודשיים להיכנס להריון אחרי שכבר החלטתי מזמן לעצור ולא להביא ילדים לעולם מכל מיני שיקולים . אחרי 5 שנים הפסקתי גלולות ובחודש ספטמבר קיבלתי מחזור מוזר של 3 ימים והחודש קיבלתי דימום קל שבוע לפני המחזור כאשר גם אני סובלת מגזים מכאבים בבטן התחתונה( שיכול להיות אצלי גם מעי רגיז) , ריח רע בשתן ואולי מדמיינת ריחות ובא לי לאכול מתוק ומלוח . האם יתכן שהקדים לי המחזור ואני פשוט מדמיינת כי אני רוצה שזה יהיה הריון ? גם לי לא בא להתאכזב ואני מפחדת מחר לעשות את הבדיקת דם ששלחו אותי לעשות ובדיקת מקלון פיספסתי היום כי גיליתי לא מזמן את הדימום .. האם יש סיכוי להריון או שזה הדמיון שלי ?!
  • היי בנות
    כבר 4 חודשים מנסה להיכנס להריון וכבר חודשים המחזור מקדים בשבוע , גם החודש הקדים בשבוע ובהתחלה זה חום אח"כ דימום ( בצבע אדום )
    האם כדאי לעשות בדיקת דם להריון בימים הקרובים ? מישהי יכולה להגיד לי מזה אומר ????
  • היי בנות,
    גם אני מנסה להיכנס להריון, הקדים לי המחזור (לא יודעת אם זה השתרשות או לא) בחמישה ימים כולל כאבי ביוץ, עייפות, וחשקים לחמוץ ולאוכל.
    הלוואי וזה הריון, קבעתי בדיקת דם ואעשה אותה בראשון הקרוב. מחזיקה לכולן אצבעות??????
  • בנות תעדכנו בבקשה על המצב!!
    אני עכשיו במקרה דומה, קיבלתי מחזור 3 ימים לפני המועד הרגיל
    ובמתח היסתרי !! אשמח לדעת מה איתכן ?
  • גם אני במצב זהה,קיבלתי 3 ימים לפני המועד, עם התכווצויות אבל דימום מועט מהרגיל, לפעמים יום/ לילה שלם שבקושי ממלא פד וקצת צרבת/בחילה בשעות הבוקר עד 10 ככה..האם רלוונטי לעשות בדיקת הריון?
  • הלוואי שהסיפורים יסתיימו בטוב כדי שאני אוכל להתעודד...
  • היי בנות גם לי כבר חודש שני שיש לי דימום טרום וסתי לפני המועד מקווה שזה שום דבר
    לא הייתי מתייאשת
    אני יכולה לספר לך שבהריון הקודם שלי, קיבלתי את מה שחשבתי למחזור - כבד ומסיבי, כמה ימים לפני המועד. בגלל כמות הדימום היה ברור לי שזה מחזור, ולא העליתי בדעתי שיש בכלל סיכוי שאני בהריון...
    לקח זמן עד שגיליתי את זה
    כדאי להיות רגועים.
    לדעתי לא נכון להסתכל על מה שיצא בסופו של דבר ("סתם הלכתי למוקד כמו דפוקה ובסוף הכל היה בסדר") אלא על השיקול של ההחלטה: "הייתי אחראית לעצמי ולגופי והלכתי לוודא שהכל בסדר". מה זה משנה מה הייתה התוצאה.

איושקה
    והיו לך קצת גושים בדימום? לי הקדים עכשיו בשבוע בהתחלה היה חום רק ואז אדום בהיר חלק ואז שוב חום והיום גימום קצת יותר כהה
  • היי בנות גם לי כבר חודש שני שיש לי דימום טרום וסתי לפני המועד מקווה שזה שום דבר
    מה נסגר איתך אני גם באותו מצב
  • והיו לך קצת גושים בדימום? לי הקדים עכשיו בשבוע בהתחלה היה חום רק ואז אדום בהיר חלק ואז שוב חום והיום גימום קצת יותר כהה
    היי אני באותו מצב מה עשית ?
  • מתה לשמוע אם יש הצלחות או לא.
    תעדכנו:)
    המחזור לי כמו שעון שווייצרי, 17 לחודש 5 ימים של כיף חיים, יומיים וחצי של דימום מסיבי ואז ממש בקטנה ( סליחה על הפרטים).
    החודש הגיע בין ה15 ל16 כתם חום ואז יום לפני התאריך, בלי הכנה(בדרכ כואבות לי הירכיים יום יומיים לפני) קיבלתי עם דימום מוזר ואדום. המחשבור היה כולה 4 ימים. מקווה שאולי זה הריון שהתחיל במחזור. מחכה לשמוע סיפורים אופטימיים.
  • בנות תעדכנו בבקשה על המצב!!
    אני עכשיו במקרה דומה, קיבלתי מחזור 3 ימים לפני המועד הרגיל
    ובמתח היסתרי !! אשמח לדעת מה איתכן ?
    בנות עזרה!!!
    היו לי כל התסמינים האפשריים, ואחרי 12 ימי ביוץ קיבלתי מחזור שבדרכ הוא מיד שטף. עכשיו יותר חלק אבל זה אדום והיה בדם גוש כזה רירי ודמי. אני לא מבינה מה קורה פה. אני שבוע לפני המחזור. למישהי קרה דבר כזה והייתה בהריון???
  • בנות עזרה!!!
    היו לי כל התסמינים האפשריים, ואחרי 12 ימי ביוץ קיבלתי מחזור שבדרכ הוא מיד שטף. עכשיו יותר חלק אבל זה אדום והיה בדם גוש כזה רירי ודמי. אני לא מבינה מה קורה פה. אני שבוע לפני המחזור. למישהי קרה דבר כזה והייתה בהריון???
    *חלש...
  • מתה לשמוע אם יש הצלחות או לא.
    תעדכנו:)
    המחזור לי כמו שעון שווייצרי, 17 לחודש 5 ימים של כיף חיים, יומיים וחצי של דימום מסיבי ואז ממש בקטנה ( סליחה על הפרטים).
    החודש הגיע בין ה15 ל16 כתם חום ואז יום לפני התאריך, בלי הכנה(בדרכ כואבות לי הירכיים יום יומיים לפני) קיבלתי עם דימום מוזר ואדום. המחשבור היה כולה 4 ימים. מקווה שאולי זה הריון שהתחיל במחזור. מחכה לשמוע סיפורים אופטימיים.
    מה בסוף?
  • הי, למרות שזה מלפני הרבה זמן. מה קרה בסוף?
  • מה בסוף?
    לצערי לא, וחודש אחרי היה לי הריון כימי.. לא נורא. ננסה שוב ושוב עד שייקלט כמו שצריך ??
  • לצערי לא, וחודש אחרי היה לי הריון כימי.. לא נורא. ננסה שוב ושוב עד שייקלט כמו שצריך ??
    הי בתור אחת שעברה 4 הריונות כימים חודש אחרי חודש.
    בחודשים הקודמים לא הרגשתי אפילו זה כימי רק בגלל הבטא שהלכה וירדה .
    הבדיקה הביתית הייתה פס אחד והשני מטושטש,
    ע״פ בדיקת דם שבטא ירדה הבנתי שזה כימי .

בחודש הזה הרגשתי מתהליך הביוץ ועד ל4 ימים של הופעת המחזור( שאיחר ב4 ימים) תחושות שאינני רגילה ,
    נפיחות ורגישות בשדיים., צרבות כאבי אגן
    ממש הרגשתי שיש משהו שנלחם בתוכי .
    ואז הגיע הדימום הבוקר הכבד שכנראה זה מחזור. ושבר אותי לגמרי
    אחרי הכל הפלה 5 ברצף .
    מישהי חוותה משהו כזה?
    המצלימו לי לחכות עוד יומיים לעדות בדיקה
    לי זה נראה כמו וסת לכל דבר ועדיין יש לי נפיחויות בשדיים והבטן מינימום חודש 3/4 אני בחורה רזה. זה מןזר !
    למישהי עברה משהו דומה?
    עצובה מאוד בוכה המון קוראת ומזדהה עם התחושות
    עזרה בבקשה?
  • היי אני עם התקן (האמת לא יודעת איזה סוג התקן)
    והמחזור שלי נהייה קבוע בזכות ההתקן אבל היום הרגשתי כאבים בבטן וגם יש קצת דימומים (אני לא אמורה לקבל מחזור , לפי התאריך האחרון שקיבלתי אני אמורה לקבל עוד שבוע וחצי )
    מה זה אומר ???
    יכול להיות שהקדים לי ממש המחזור ?
    או שאוליי אני בהריון ?
    או שבכלל זה הפלה ?
  • היי לכולם
    הייתי מאוד שמחה לדעת אם קרה למישהי ואם ניתקלה בסוף טוב
    אני מנסה להקלט להריון
    במוצש האחרון התחיל לי דימום ממש בקטנה שבא והלך כמעט שבוע וחצי לפני התאריך של הווסת שלי
    היו לי תסמינים ממש כמו של הריון
    היום אחרי 4 ימים התחחיל דימום ללא כאבים
    ואם כן ממש ממש בקטנה
    אני כבר משתגעת ממחשבות
    קרה למישהי?
  • היי אשמח לעזרה
    לפני כשבוע ויומיים ב20 לחודש הלכתי לרופא נשים לאחר שצצה לי הפרשה מסוג שלא הכרתי בעבר בצבע חום סמיכה
    הרופא בדק אותי וגינאלית ואמר שאני בביוץ
    לאחר שבוע בדיוק הופיע לי כתם דם בהיר מאוד חד פעמי
    יום למחרת כבר הייתה הפרשה לאחר הפיפי של הבוקר קצת יותר דמית אבל עדיין חלש הרבה יותר מהמחזור החודשי שלי
    והיום שזה כבר היום השני גם הפרשה אחת יחסית חזקה עם גושים קטנים של דם וזהו
    אני לא יודעת אם זה מחזור או לא
    אנחנו מנסים להכנס להריון והייתי רוצה לדעת האם קיימת אופציה והאם יש לי ממה לחשוש אם מישהי נתקלה במשהו דומה כמוני ואיך זה נגמר
  • היי המחזור שלי בשונה משלכן מקדים תמיד ב 5 ימים בערך כל פעם...
    לפני חודש לא רק שהמחזור איחר את ה5 ימים הוא איחר עוד 4 ימים עשיתי בדיקת הריון יצאה שלילית ועדין לא קיבלתי אחרי יומיים קיהלתי בבוקר קמתי מתוך כבר בטן חזק הלכתי לשרותים ופשוט יצא לי המון דם(סורי על התאורים) אנחנו מנסים להיכנס להריון אני נשואה עוד מעט 3 חודשים ועכשיו קיבלתי מחזור כמעט שבועיים לפני הזמן כואב לי ממש השדיים ויש לי כאב בילתי מוסבר בבטן.
    אני מפחדת ללכת לרופאת נשים כי זה חדש לי כל הנושא הייתי שמחה לדעת אם יש למשהי דעה או ידע בנושא שיכול לעזור??
    תודה מראש
  • גם אני במצב זהה,קיבלתי 3 ימים לפני המועד, עם התכווצויות אבל דימום מועט מהרגיל, לפעמים יום/ לילה שלם שבקושי ממלא פד וקצת צרבת/בחילה בשעות הבוקר עד 10 ככה..האם רלוונטי לעשות בדיקת הריון?
    היי קיבלתי מחזור שבוע לפני הווסת
    וזה לא דימום של מחזור
    יוצא לי ממש ממש טיפות של דם כל כמה שעות
    זה לא כמו מחזור רגיל
    זה יכול להיות היריון?
    והאם אני יכולה ללכת לקנות בדיקה גם אם זה הקדים בשבוע?
  • שלום אני שבוע לפני המחזור . ויצא לי בשירותים דם ורוד . אני קצת לא במיטבי . הייתי שמחה לדעת מזה .. ?
  • בנות עזרה!!!
    היי.
    אמנם היה ממש מזמן.. אבל מה זה היה לך בסוף?
  • היי אני עם התקן (האמת לא יודעת איזה סוג התקן)
    והמחזור שלי נהייה קבוע בזכות ההתקן אבל היום הרגשתי כאבים בבטן וגם יש קצת דימומים (אני לא אמורה לקבל מחזור , לפי התאריך האחרון שקיבלתי אני אמורה לקבל עוד שבוע וחצי )
    מה זה אומר ???
    יכול להיות שהקדים לי ממש המחזור ?
    או שאוליי אני בהריון ?
    או שבכלל זה הפלה ?
    היי זה אמנם לפני הרבה זמן אבל אני אשמח אם תעני לי, אני סובלת מבעיה בדיוק כמו שלך האם היא נפטרה אצלך? אם כן- עשית משהו בשביל זה?
    אם לא-האם זו היתה בעיה?
  • שלום אני שבוע לפני המחזור . ויצא לי בשירותים דם ורוד . אני קצת לא במיטבי . הייתי שמחה לדעת מזה .. ?
    הי אני באותו המצב אפשר לדעת מה בסוף?
  • הי אני באותו המצב אפשר לדעת מה בסוף?
    את תהיי בהריון עוד השנה בעזרת השם
    לא הייתי מתייאשת
    לקח זמן עד שגיליתי את זה
    כדאי להיות רגועים.

איושקה
    היי חווה בדיוק את מה שאת מתארת שבוע לפני מחזור הקדים לי חוה ממש דימום כמו מחזור גודש בחזה נפוח מאוד , האם הסיכוי קיים שזה הריון תקין?
  • היי חווה בדיוק את מה שאת מתארת שבוע לפני מחזור הקדים לי חוה ממש דימום כמו מחזור גודש בחזה נפוח מאוד , האם הסיכוי קיים שזה הריון תקין?
    אשמח שתעדכני מה היה בסוף יש לי אותו המקרה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה