האם ייתכן הריון? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום,
    נתחיל מזה שאנחנו מנסים להיכנס להריון שני.

בהריון הראשון לא היו לי שום תופעות מלבד איחור במחזור בלי שום כתמים לפני..

מחזור אחרון היה ב 29.9.
    ביום שישי הקרוב צריך להגיע המחזור (המחזורסדיר כל 28 יום בול). כבר שבוע שאני עם כתמים חומים ודימומים מועטים...

במידה וזה השתרשות, יכול להיות שזה נמשך כבר שבוע?

מתי ניתן לבצע בדיקת הריון?
3 תגובות
עמוד 1
  • שלום,
    בהחלט יכול להיות השתרשות
    לדעתי תחכי ליום המחזור, ואם לא מגיע- תבקשי מרופא משפחה הפניה לבדיקת דם להריון.
    בשלב הזה כבר צריך להיות תוצאה מוחלטת.
    בשורות טובות!

איושקה
  • היי אני אחרי 5 שנים שלוקחת גלולות , חודשיים מנסה להיכנס להריון ,חודש שעבר קיבלתי מחזור ל3 ימים בערך כמעט בלי זרם והחודש היום קיבלתי דימום מוזר כ7 ימים לפני מועד המחזור , יש לציין שבדרך כלל יש לי מחזור סדיר אחת לחודש ויש לי כל מיני תסמינים מוזרים כמו ריח רע מהשתן כאבים בבטן תחתונה ( יכול להיות גם מחזור רגיל או מעי רגיז) , אני מריחה דברים או אולי אני מדמיינת בגלל שאני רוצה להיכנס להריון , בא לי מתוק ומלוח ולא דווקא ביחד ולא נעים להגיד שיש לי גם גזים ותחושה של כובד בחזה האם יכול להיות שסתם הקדים לי המחזור או אני בהריון ?? אני ממש חוששת לעשות את הבדיקה מחר
  • שלום מתוקה,
    כל התסמינים הללו יכולים להיות הריון, אבל לא בהכרח... אין ברירה אלא לחכות בסבלנות ליום האיחור במחזור כדי שיהיה ניתן לערוך בדיקה, ולדעת בטוח.
    בהצלחה!!!

איושקה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה