בדיקת ביוץ כבדיקת הריון לפני האיחור במחזור?? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי לכן
    אני כשבוע אחרי הביוץ וקיום יחסי מין (3 פעמים ביומיים לפני הביוץ, אבל לא בביוץ עצמו). האם לדעתכן אפשר לעשות בדיקת ביוץ בשלב הזה כדי לגלות הריון? מתי מתחיל הורמון הבטא לעלות בדם? האם כדאי לעשות בדיקת דם? ואם כן- מתי?? אני לא חושבת שאשרוד עוד שבוע של המתנה :-( ואני יודעת שמוקדם מדי כדי לבדוק... אבל האם יש דרך לדעת עוד לפני האיחור במחזור? ואם כן, מתי?? ואיך??
    תודה!!!
5 תגובות
עמוד 1
  • לצערי לא ממש...
    אין ברירה אלא לחכות...
    אני לגמרי מבינה את המתח
    בדיקות ביתיות הן לגמרי לא אמינות בשלב הזה, בשביל בדיקה ביתית תחכי לאיחור.
    בדיקת דם את יכולה לנסות לעשות עוד שבוע..
    בשורות טובות!!.

איושקה
  • היי mamushka
    אני אישית עשיתי בדיקת ביוץ יומיים לפני מחזור ויצא חיובי .. ביום המחזור עשיתי בדיקת הריון וגם יצא חיובי .. אז כנראה שיש בדיקות ביוץ שמגלות הריון אבל אולי תלוי בכמות ההורמון או בסוג הבדיקה עצמה !
    בשורות טובות ! תעדכני
  • מהנסיון שלי,
    יש מאד שוני בין החברות השונות של הבדיקות.
    יש גם שוני גדול בין אישה לאישה בהפרשת ההורמון של ההריון בשבועות השונים- יש טווח מאד מאד רחב של ערכים תקינים!
    בת משפחה קרובה מאד שלי, אצלה בדיקות- ההריון הביתיות תמיד שליליות- גם בחודש שלישי
    מה שעובד ומגלה הריון אצל אחת, יכול לפספס אצל השניה.
    לכן תמיד אומרים- לסמוך רק על בדיקת דם.
    את יכולה לעשות בדיקות ביתיות אבל לא לסמוך עליהם לגמרי.

איושקה
  • תודה רבה ??
    ההמתנה מטריפה אותי...
    אבל כנראה שאין ברירה :-(
  • מבינה אותך לגמרי לגבי ההמתנה
    אבל ככה זה בטבע יש תהליכים שדורשים את הזמן שלהם...
    המתנה קלה
    ובשורות טובות!

איושקה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה