מעקב זקיקים בלי זקיקים - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • ברוכות הנמצאות

אני חדשה פה בפורום..ואשמח להתייעצות עם מי שיכולה ופנויה לכך..
    אני בסבב שני של טיפולים עם פרוטוקול ארוך והיום זה היום ה-9 למחזור ובאולטרסאונד לא נצפו זקיקים... :(
    זה קרה למישהי??
    מה שמפתיע שלפני שהתחלתי את הטיפולים.. היו כמעט כל מחזור בין 4-5 לזקיקים
    ועכשיו... זה מחזור שני שלא רואים זקיקים...
    אשמח לעצה מכן...
    יומנפלא
2 תגובות
עמוד 1
  • היי יקירה... לא קרה לי... אבל יכולה לאחל לך המון הצלחה....
    אני גם סבב שני שאיבה הכל... נודע לי אתמול שהעוברים לא שרדו..אפילו אין לי מה להחזיר...
    שואבת המון כוחות....
  • הי לך. זה קורה לפעמים. אצלי היו פעם אחת ביציות שהסתבר שחסרות מעטפת כלשהי, שהופכת אותן לטובות. במחזור האחרון ובאחד נוסף, היה זקיק אחד שמן במיוחד שבדיקות ההורמונים הראו שאין בו כלום. לא כתבת בת כמה את, אבל לפי הבנתי רק התחלת לא מזמן IVF. סימן שהרופא עדיין לומד את גופך, ואת ההורמונים המתאימים לך והמינונים המתאימים בהם.

מציעה שתקבעי אליו תור להתייעצות בהקדם ולא תחכי למועד לפני הווסת הבאה. הוא יוכל להרגיע אותך ולהסביר מה עושים הלאה. בהצלחה. וזכרי שיש ממוצע ססטיסטי של טיפולים להצלחה. 5-7 לדעתי.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה