גירושים בהריון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי אשמח לקצת הבנה ותמיכה מכן הנשים שעוברות הריון אני לקראת תחילת חודש רביעי
    אני ובעלי נשואים שנה וחצי ויוצאים בסך הכל שלוש שנים היו ביננו המון מחלוקות ומריבות במהלך התקופה הזו שאנחנו יחד מריבות שיוצאות מכל פרופורציה השפלות רמיסות ופגיעות תמיד חיכיתי וחשבתי שיום אחד הכל יסתדר מאז שהתחתנו במהלך השנה וחצי האחרונות הוא תמיד רצה ילדים ואני לא אני חששתי ממש מהעתיד פחדתי מהמערכת יחסים וההשפעה שלה על העתיד תמיד דחיתי את הקץ ונמנעתי מלהביא ילד משותף אבל רצה הגורל ונכנסתי להריון לא מתוכנן מהיום שגיליתי על ההריון נכנסתי לפאניקה סוג של שוק כל הפחדים והחששות פתאום התגברו התמיכה שהגיעה מצידו הייתה חלוקה מצד אחד ריבים מטורפים קללות וצעקות ומצד שני בכי והתרגשות
    כרגע אני נמצאת במצב נוראי מצד אחד אני פוחדת על העובר ופוחדת שהעצבים והעלבונות שאני חווה במערכת יחסים הזאת תשפיע על בריאותו ומצד שני פוחדת לעבור את תהליך ההריון הלידה וגידול הילד לבד
    ובנוסף עוברות לי בראש מחשבות על העתיד ועל הגירושים הקרבים ובאים על זה שאני אאלץ להיות קשורה לבעלי לנצח בגלל התינוק כואב לי שאצטרך למסור אותו לבן אדם שזרק אותי להתמודד עם הריון ולידה לבד שאני אעבור את כל הכאב והסבל לבדי ובסופו של דבר הוא יזכה לטעום מהפירות המתוקים ללא כל מעורבות
    אשמח לעזרתכן או סתם לכתף תומכת
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה