ריפלוקס תינוקות - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום, התינוק שלי פולט המון, אחרי כל ארוחה הכל יוצא והרופא אמר שזה ריפלוקס ונתן מרשם לאנפמיל. הוא אמר שהוא לא סמיך אז אני לא מבינה האם עלי לרכוש בבקו עם פיטמה מוגדלת או לא? ותוך כמה זמן צפוי להיות שיפור בריפלוקס מהרגע שנתחיל לתת לו את האנפמיל? תודה רבה
5 תגובות
עמוד 1
  • זה תמ"ל מעולה. כמו שהרופא אמר הוא לא סמיך, אז את יכולה להשתמש בפטמה רגילה אין צורך להגדיל והיתרון שלו שהוא מסמיך בקיבה באופן טבעי בניגוד לאחרים שצריכים לחכות כמה דק עד שיסמיכו ואז נותנים לילד לאכול. את תוכלי לראות שיפור מהפעם הראשונה וכל פעם זה ישתפר עוד
  • שלום לילך,
    אני רוצה לענות לך בתור אמא עם ניסיון של תינוקות עם רפלוקס וגם כמלווה אימהות בשנה ראשונה של שתינוק: שאומנם אנפמיל יכול לעזור והוא מעולה כמו שחגית כתבה, הוא מהווה אפשרות ראשוני לטיפול ברפלוקס ואם בכלל, כיום הטיפול העקרי הוא על ידי לוסק תרופה שסוטר חומציות.
    רפלוקס הוא עיקוב התפתחות בשריר בכיבה שגורם גם לפליטות ובמיוחד לצרבת, כיוון שביחד עם הפליטות עולה כל החומצה של הכיבה
    הקטן שלך יכול להיות בכאב אמיתי וזה אומר הרבה בכי וקושי הרדמות.
    אשמח לעזור לך
    תיצרי איתי קשר במייל שלי [email protected]
  • שלום..התינוק שלי עם ריפלוקס ..הוא לא פולט אחרי הנקה..מה שקורה לו יותר קשה..יש לו התקפי חנק שנמשך כמעט דקה עם פנים בצבע כחול וזה ממש ממש מפחיד אותי ומכניס את כל המשפחה לפניקה...התחלנו לתת לו תמ"ל נוטרילון ar שעזר לו..אך בגיל שלושה חודשים חזרו לו עוד פעם התקפי חנק...
    אשמח לדעת אם מישהי עברה מקרה כזה..והאם יש תרופה שתעזור?
    תודה
  • שלום לך!
    כמה מלחיץ זה אמור להיות!! ואו....התקפי חנק!? =0
    את בטח רוצה להאכיל אותו ברוגע
    ולהיות בטוחה שהוא ישחק רגוע
    בלי שתצטרכי לבדוק אותו כל רגע...

אין תרופה לפליתות... רק לכאב של הפליתה
    והתרופה נקראת לוסק

מה /שאת יכולה לעשות זה להקפיד
    זה לא להשכיב את הבייבי שלך ל-15/20ד
    אחר הארוחה.
    תושיבי אותו בטרמפולינה או בעגלה
    יש עוד הרבה דברים שאת יכולה לעשות בשבילו....

ממליצה לך להצטרך לרשימת תפוצה שלי
    הפצתי סירטון חדש על סיבות הבכי של התינוק
    ממליצה לך בחום :)
    https://supermamy.ravpage.co.il/%D7%9C%D7%9E%D7%94%D7%94%D7%AA%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%A7%D7%A9%D7%9C%D7%99%D7%91%D7%95%D7%9B%D7%94
  • שלום הבת של בת חודש וחצי שנולדה נתנו לה מטרנה אקסטרה קר לא היה לה טוב ניסיון נוטרילון פפה גוניור זה היב טוב ביצאות אבל במשקל הילדה לא עולה תכף בת חןדשיים והמשקל 3790 עברנו לנוטקילון ar עד כמה היה לה כאבי בטן ועצירות מרגיש לי שאני לא רוצה לתת לה את זה כדי שלא תיסבול לי שוב
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה