כאבי בטן בשבוע 6 להריון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי לכולן!
    אני בהריון ראשון ולא יודעת מה טיבעי להרגיש ומה לא, אשמח לעזרתכן, אני בשבוע 6 פלוס 2
    אני מהשבוע הרביעי, כמעט כל יום ולפעמים גם לאורך יום שלם עם כאבי בטן כמו של מחזור, אני תמיד מפחדת שהכאב הזה יהפוך באמת למחזור ולא אהיה הריון, כי אני באמת לא יודעת אם שה נורמלי להרגיש את זה, בנוסף במחזור החודשי שלי יש לי גם צמרמורות ברגלים, היום היה לי גם צמרמורות, יש לציין שהכאבים מציקים אבל סבילים, אבל האפ זה טיבעי? וגם אשמח לדעת אם זה היה גם לכן! תודה לכולם
2 תגובות
עמוד 1
  • שלום וברכה,
    אני בשבוע 9 לפני יומיים היו לי כאבים די חזקים בבטן התחתונה
    הלכתי לעשות US,וב"ה הכל בסדר.
    לדעתי כדאי ללכת לבדוק.....
    הרופא אמר שזה יכול להיות התמתחות של הרצועות.
    בהצלחה רבה
  • אמנם עברו 4 חודשים, ואני מקווה שהכל היה תקין בסוף אצלך...
    אבל רושמת בכל זאת למען נשים אחרות במצב דומה שאולי מחפשות תשובה...

לפני כשנה היו לי גם כאבים חזקים למדי, בגב ובבטן התחתונה, החל משבוע 5 ועד 7, בליווי הכתמות ודימום קל. כשהתייעצתי עם רופאת משפחה היא אמרה שלא אמור לכאוב ככה בשלב כזה ויתכן שמדובר בהפלה מאיימת.
    לצערי אכן הפלתי בשבוע השביעי, הפלה טבעית.

כולי תקווה שהמצב אצלך שונה...
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה