בן 11 חודש מתקשה להירדם - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • יש לי ילד בן 11 חודשים שממש מתקשה להרדם בלילה.. זה התחיל לפני כחודשיים וזה כבר ממש מקשה
    אני ואישתי ניסינו הכל.. להשאר לידו, ללטף אותו, להרים ולהחזיר ומה לא. סדר היום הוא ארוחת ערב בשעה 18:00, קצת אחרי מקלחת ונכנס למיטה בשעה בערך רבע לשבע.
    הוא לא רוצה לשתות בקבוק בכלל, וגם לא מוכן לקרוא ספר. כאשר נכנס למיטה במשך כחצי שעה ויותר הוא מתלונן וכאשר הוא בוכה, אנחנו נכנסים לחדר להרים את המוצץ שזרק מחוץ למיטה ומחזירים לו. ככה עד שנרדם. אני ואישתי ניסינו הכל אבל אנחנו כבר אובדי עצות.. רעיונות? טיפים? המלצות? הכל מבורך..
1 תגובות
עמוד 1
  • היי בן,

האם בנכם נכנס למיטה בבכי ובוכה כאשר אתם יוצאים מהחדר או רק מדי פעם בוכה וקורא לכם ואתם נכנסים ומחזירים לו את המוצץ?

מה אתם בכל זאת עושים איתו לפני ההכנסה למיטה? איך מתבצעת ההכנה לשינה?

איך נראות שנות היום שלו?

מתי מתחיל להראות סימני עייפות בערב?

האם בכל פעם אתם מחזירים לו את המוצץ לפה?

ישן לילה רצוף?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה