התעורריות באמצע הלילה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי דנה, בתי בת 11 חודשים.
    בתקופה האחרונה (כחודשיים) החלה להתעורר בשנת הלילה לבקבוק.
    כל יום זה משתנה יש פעמים שמתעוררת ב1,2 יש פעמים שמתעורררת ב4 בבוקר. נראה כאילו היא סיימת את שנת הלילה שלה, נעמדת על המיטה ומתחילה לדבר. אני נותנת לה בקבוק ואז היא חוזרת לישון.
    נסיתי כל מיני שיטות להחזרה לישון ובעיקר לחכות שהיא תרדם שוב אבל זה לא צלח בלי הבקבוק.
    אציין שהגדלתי לה כמויות אוכל במהלך היום.
    בנוסף ההרדמות שלה כוללת טקס שינה קבוע: מקלחת, מתלבשים קצת במיטה שלי ביחד משחקות , קוראות ספר ואז אני מניחה אותה במיטה שלה לישון.
    אנחנו ישנות באותו חדר( מתככנת להעבירה בקרוב, מחכה שהיומיום יתייצב לאור כל שינויי הסגר והחגים והכניסה יציאה לגנים) אבל לא באותה מיטה.
    מה עושים כדי לחזור לשינה רצופה בלילה?????

אשמח לעצה
14 תגובות
עמוד 1
  • היי שולי,

האם מקבלת בקבוק בערב?
  • האם מקבלת בקבוק בערב?
  • האם מקבלת בקבוק בערב?
  • היי שולי,

האם מקבלת בקבוק בערב?
    הי
    כן בדרך כלל כן
  • היכן מקבלת אותו?
  • היכן מקבלת אותו?
    בחדר שינה , לפני הסיפור
  • בחדר שינה , לפני הסיפור
    תני את הבקבוק לפני המקלחת.

כל עוד מתעוררת בלילה בשעות משתנות ייתכן ורעבה... ולכן תני מיד בקבוק כשמתעוררת ואל תנסי להחזיר לישון ואז תתני בקבוק כיון שזה מאוד מבלבל אותה. את הבקבוק תני מחוץ למיטה אבל בחדר השינה כמובן!
  • אז את אומרת שאין דרך להמנע מזה?
    לםני חודשים היתה ישנה לילות שלמים ופתאום זה השתנה ...
  • אז את אומרת שאין דרך להמנע מזה?
    לםני חודשים היתה ישנה לילות שלמים ופתאום זה השתנה ...
    חשוב לוודא שאוכלת מספיק במהלך היום וכמובן להקפיד על הפרדה ברורה בין האכלה לשינה במשך 24/7. ברגע שיש הפרדה ברורה בין האכלה לשינה אז הסיכוי ליקיצה בלילה שלא בגלל רעב יורד.

כמו כן חשוב לוודא שיש יכולת הירדמות עצמאית. איך היא נרדמת לאחר שאת מניחה אותה במיטה? היא נרדמת עצמאית או בעזרת נוכחות/ מגע?
  • היא נרדמת עצמאית, עשינו תהליך כשהיא היתה בגיל 4 חודשים.
    היא ישנה במיטה שלה אחרי שאני מניחה אותה נותנת לה נשיקה ויוצאת מהחדר. לפעמים היא משחקת קצת או יותר תלוי ברמת העייפות שלה.כל פעם היא נעמדת ואז אני מחזירה אותה לישון נותנת נשיקה שוב ואז היא נרדמת או שזה קורה כמה פעמים, כשמשהו משפריע לה. אבל בגדול כשהיא כבר נרדמת זה כשהיא לבד בחדר עם עצמה.
  • היא נרדמת עצמאית, עשינו תהליך כשהיא היתה בגיל 4 חודשים.
    היא ישנה במיטה שלה אחרי שאני מניחה אותה נותנת לה נשיקה ויוצאת מהחדר. לפעמים היא משחקת קצת או יותר תלוי ברמת העייפות שלה.כל פעם היא נעמדת ואז אני מחזירה אותה לישון נותנת נשיקה שוב ואז היא נרדמת או שזה קורה כמה פעמים, כשמשהו משפריע לה. אבל בגדול כשהיא כבר נרדמת זה כשהיא לבד בחדר עם עצמה.
    נהדר שנרדמת עצמאית. כל הכבוד.

האם יודעת לרדת לבד מעמידה?
  • נהדר שנרדמת עצמאית. כל הכבוד.

כן יודעת .
    יודעת גם לקחת מוצץ לבד
  • נהדר שנרדמת עצמאית. כל הכבוד.

הי דנה
    לשאלתך כן,
    היא יודעת לרדת מעמידה לישיבה
    האם יש משהו שאפשר לעדות על מת למנוע את ההתעוררויות הליליות ?
  • הי דנה
    לשאלתך כן,
    היא יודעת לרדת מעמידה לישיבה
    האם יש משהו שאפשר לעדות על מת למנוע את ההתעוררויות הליליות ?
    ייתכן ופיתחה תלות בהחזרתה לשכיבה... נסי להימנע מלהחזיר לשכיבה ואם בכל זאת לא חוזרת לשכב בכוחות עצמה אז החזירי לשכיבה בצורה כמה שיותר משעממת ונטולת ״רווחים״, הימנעי ממלל למעט ״שימי ראש״, אל תתני כל פעם נשיקות.... ואל תעזרי עם המוצץ... כל הזמן תחשבי מה בתגובות שלך גורם לה לרצות לקרוא לך....
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה