הירדמות לבד - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי
    יש לי ילדה בת שנתיים ותינוקת בת חצי שנה.
    הבכורה שלי היא גם נכדה ראשונה והיא מפונקת אבל גם בוגרת.
    עד בערך גיל שנה ושלושה חודשים היא ישנה איתנו.
    לקראת הלידה של התינוקת עברנו לדירה יותר גדולה והיא התחילה לישון במיטה שלה(היה קשה אבל עברנו את זה)
    העניין הוא בשביל שהיא תרדם במיטה שלה ולא "תפחד" אני או בעלי נמצאים איתה בחדר עד שתרדם!!
    זה יכול לקחת גם שעה וחצי וזה פשוט מתיש!!
    חשוב לציין שהבת שלי בוכה- היא בוכה בהיסטריה ובדרמה מטורפת!!
    הסברנו לה שאנחנו מאוד אוהבים אותה ושכל אחד ישן במיטה שלו..אחרי בכי של כמעט 2-3 דק היא הקיאה...
    מרגיש כאילו היא מרגישה שזה עונש לישון לבד ולא ברור למה וזה גם מעורר רחמים!!
    מה ניתן לעשות?!?!? *אני כבר נואשת*
1 תגובות
עמוד 1
  • היי אלמוג,

בתך עברה תוך זמן קצר 3 שינויים רגשיים גדולים מאוד:

1. מעבר דירה.

2.מעבר לשינה במיטה שלה בחדר שלה.

3. תוספת חדשה למשפחה....

מה שצריך לעשות זה לגרום לה להתיידד עם המיטה שלה ובכלל עם תהליך ההירדמות.. למעשה אפשר לומר שצריך, כמה שזה מצחיק לומר, ללמד אותה לישון....

יש כל מיני שיטות להקניית הרגלי שינה טובים ובריאים, קרי: הרגלי שינה עצמאיים... אני מאמינה בשיטה הדרגתית באמצעותה בונים את הביטחון ואת היכולת של הילד להירדם בכוחות עצמו ללא שום גורם תלות, ללא שום עזרה חיצונית...
    כרגע יש לה תלות בכם וההרדמות הארוכות מעלות את הסיכוי שהחלה לפתח "עמידות", להתרגל לעזרה הזו.... החשש שבקרוב תתחיל גם להתעורר פעמים רבות בלילה וגם להישאר ערה פרקי זמן ארוכים בלילה.. לכן חשוב מאוד לקדם את יכולת ההירדמות העצמאית שלה... כמובן שזה לא פשוט, זה דורש החלטה שדרוש שינוי, עקביות, התמדה ונחישות... כאמור , אני מאמינה בהדרגתיות, בשיטת "לילה טוב", השיטה בה אני עובדת... באמצעות תהליך הדרגתי בונים ביטחון... לא אוכל לפרוס בפניך כאן את כל שלבי התהליך... ממליצה להיעזר ביועצת שינה על מנת לעשות זאת בצורה המיטיבה ביותר או לחפש בגוגל פרטים על שלבי התהליך ולעשות זאת בכוחות עצמכם.
    שיהיה בהצלחה.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה