תינוק בן 11 חודשים ישן 3 פעמים ביום - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי
    התינוקי מאז ומתמיד אהב נורא לישון
    תמיד נרדם בקלות, כי אני שמה אותו ממש ברגע שמראה עייפות
    בלילה גם נרדם עצמאית ויונק פעמיים וישן טוב
    מאז ומתמיד ישן שינה אחת יותר מתינוקות בגילו
    הוא בדרך כלל ישן שינות קצרות של 40 דק
    בזמן האחרון ויתר על שנת בוקר וישן ב9 וחצי לפעמים 40 דק לפעמים שעה וחצי
    השאלה שלי היא כזאת: האם זה בעייתי שתינוק ישן עדיין 3 פעמים ביום? הוא כמעט בן שנה ומתפתח נהדר, אוכל הכל וישן כמו מלך
    יש לי סיבה לנסות לשנות לו את שנות היום?
    יש לציין שהוא לא במסגרת
1 תגובות
עמוד 1
  • היי שני

בגיל 11 חודשים נצפה ל 2 שנות יום כאשר סך שעות השינה הממוצע לשנות יום נע בין 3-4 שעות סה"כ...

אם ישן 40 דקות בכל תנומה ניתן להבין מדוע זקוק גם לשינה 3.... בגדול אם זורם לך כעת עניין שנות היום המרובות אז אין בעיה! תני לו ליהנות מהפריבילגיה שהוא בבית. זה לא נורא!!!
    לדעתי כן חשוב לנסות להגיע איתו למצב שישן 2 שנות יום מסודרות כדי שלא "ינשנש" שינה ואז גם זה יעזור לסדר יום יותר הגיוני מבחינת שינה ואכילה.

שנות יום קצרות יכולות לנבוע מכמה סיבות:

1. הירדמות בעייפות יתר.
    2. חוסר יכולת הירדמות עצמאית.
    3. תנאים לא איכותיים לשינה.
    4. ציפייה למשהו "שווה" שמקבל מיד לאחר הוצאתו מהמיטה.

כאשר מתעורר לאחר 40 דק נסי לתת לו את ההזדמנות לחזור לישון בכוחות עצמו לפני שאת ניגשת... אולי יצליח להמשיך לישון...
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה