שלילי - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אין מה לאוסיף,עצוב כואב לא ברור למה....פשוט ככה,עוד שבוע תור לרופא ועוד פעם הכל מחדש...למזלי נשארו לי עוברים קפואים נקווה שאלו יהיו סיפורי הצלחה...
    כרגע הדיכאון משתלט,והכח להרים ידיים גובר,רק בעלי לא מוכן לוותר, אחרת לא ידועת האם הייתי יכולה להמשיך.
8 תגובות
עמוד 1
  • אלה,
    אין מה להגיד חוץ משאני מצטערת בשבילכם..
    חיבוק גדול..

• אפרסקית
  • היי אלה
    קיוויתי בשבילך
    מצטערת לשמוע
    לפחות החודש יהיה לך חודש נקי מהורמונים וטבעי עם העוברים

הלוואי שהם יהיו ההריון המנצח
    מחזיקה אצבעות
  • מצטערת לשמוע...

ליטלילי

• אלה יקרה שלי, אני ממש מצטערת בשבילך.. קיוויתי מאוד עבורך.. אין מה לומר, זה ממש ממש מבעס. זה עמוב ולא קל להרים את עצמך אני יודעת...
    אולי זה לא מנחם עכשיו אבל זה שיש עוד עוברים זו ברכה.. לי לא היה, הם לא שרדו ואני צקיכה לעבור את כל הפרוטוקול שוב. ומסתמן שגם הפעם אין כמעט ביציות.. שזה ממש מבעס. אז נשימה עמוקה יקרה שלי ותחשבי שלפחות יש חודש בלי הורמונים וכו.. ואולי משם תגיע הישועה. אמן!! תתחזקי יפה...
    קחי לך זמן של שקט עם עצמך אם זה מה שאת צריכה. מותר להיות עצובות. מחר נדאג כבר לקום ולאגור כוחות
  • תהיה חזקה... תרימי תראש למרות שקשה ... תחייכי למרות שזה לא קל... בע״ה יבוא הריון תקין ומלא :) ..
  • אלה מצטערת לשמוע. תחשבי על זה שיש לך קפואים וזה יותר טוב מלהתחיל הכל מאפס. תהיי חזקה ובהצלחה!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה