סקירת מערכות מוקדמת. - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות,
    מחר יש לי סקירת מערכות מוקדמת, מעבר לכך שאנחנו בשיא ההתרגשות לדעת מה קורה ומקווים שהכל טוב כרגע עלתה לי בי השאלה, מחר אני מתחילה שבוע 15 ומחר הבדיקה וקבעתי אותה לפי התאריכים שנתן לי הרופא נשים שאלתי היא האם זה מוקדם מידי לבדיקה? יש סיכוי שלא נוכל לדעת את מין העובר?

15 תגובות
עמוד 1
  • לא מוקדם מדי הרבה עושות גם בתחילת 14
    תעדכני ושיהיה המון בהצלחה!!!
    זה באמת נורא מרגש אני מחכה כבר לסקירה השנייה...

• אה יופי, תודה רבה שני!
    יש עוד משהו שאולי אני צריכה להכין את עצמי אליו לסקירה הזו?

• אני עשיתי בשבוע 14+2 וראו בברור את המין. בהצלחה, תעדכני:)
  • תודה תות :)
    אעדכן מחר בע"ה!!! :)

• בהצלחה מחר!!
    ושאלה קטנה אני עכשיו נכנסת לשבוע 14 אבל קבעו לי סקירה לשבוע 17 זה בסדר?
  • זה מעולה! אבל כשעושים בשבוע שלך סקירה מוקדמת, אז את הסקירה המאוחרת קובעים לשבועות 22/23 כדי לראות התפתחות ממשית. אני עשיתי ב14+2 סקירה מוקדמת ואת הסקירה המאוחרת עשיתי בשבוע 21+5 . בהצלחה :)
  • איזה כיף לכן, אצלי בשבוע 16 לא ראו את המין. מצד שני יש משהו כיף במתח הזה של לחכות עוד קצת. עוד 10 ימים סקירה! תות מה יש לך בן או בת?
  • חן לפחות מי שאני עשיתי אצלו פרופסור ברונשטיין עושה גם בשבוע 17.
    נטשה אולי כי את לא בארץ וזו לא ממש סקירה בשלב הזה? כי אצלי הוא לא ראה אוזן אחת והעברנו 10 דקות לא נעימות בלגרום לפיצית לזוז אז אין מצב שהוא היה מכריז סקירה מושלמת בלי לראות תקינות איברי מין.. ואם מתעקשים מסתבר שהם זזים לאן שהרופא מזיז
  • היי שני. כן זה לא היה בדיוק סקירה, אבל היא עדיין מדדה כמה דברים. היא הראתה לי את הרגליים/ידיים,מוח וכ״ו. היא ניסתה לראות את המין אבל אמרה שאי אפשר.. אולי הציוד שלה היה לא משהו. ויש מצב היא לא ממש התעקשה לראות.. לא נורא נחכה
  • כן כי אני יודעת שיש מדינות שלא לחוץ לראות מין בזמן הזה. חסכת לעצמך הנסיונות להזיז אותם מאוד כואבים, לי לפחות...
    תעדכני מה יש לך כשתדעי!!
  • הייייי בנותת!!! מעדכנת
    אני כלכך נרגשת! אתמול הייתה הסקירת מערכות והכל הלך מושלם! (בלי עין הרע)
    יש לנו בת! נסיכה קטנה! ויש לה 5 אצבעות בכל יד ורגל וזה היה פשוט מושלם לשכב שם ולראות אותה!!
    אין לי מילים לתאר את ההרגשה הזו! זה בכלל אמיתי??? מרגיש כמו חלום!!

• איזה כיייףףףףףףף!!!!!! מתרגשת בשבילך!!
  • תודההההה
  • יוווווו חמודהההההה
    זה באמת מרגיש כמו חלום אחרי
    זה כאילו לא להאמין שמהנקודה הזאת שרואים בבדיקת דופק מתפתחים כל כך הרבה איברים! אבל איכשהו הם מצליחים להצמיח אותם בכל זאת... ממש מדהים.
    נסיכה זה כיף!!! גם לנו יש
  • זה כלכך נכון שני! אני באמת לא מאמינה שהנקודה הזו בשבוע 8 כבר התפתחה לה לפיצקית במשקל 126 גרם! אני מאוד מאושרת שזו בת, ובעלי היה צריך לשאול את הרופא אם זו בת בוודאות חח לדעתי הוא רצה קצת יותר שזה יהיה בן..
    בוא נקווה באמת שימשיך ככה ורק יתקדם בצורה טובה!! ובהצלחה גם לך וקטנה שלך!!!

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה