מיואשת - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אני לא רוצה להתלונן אבל כבר נמאס מההרגשה הרעה הזו.אני נכנסת למיטה כבר ב8 וחצי בערב לישון,בשעה שהילדים שלי הולכים לישון...מרגישה מותשת עייפה חלשה וכמובן נמנעת מלהתקרב למקרר בשביל לא לקבל בחילה...מתגעגעת להרגיש טוב,מתי כבר אהנה מההריון???

13 תגובות
עמוד 1
  • עוד חודש ככה הכל ירגע ואז מתחילים להנות מהבטן שיוצאת והתחושה הכללית משתפרת :)

• תחשבי על התוצאה המדהימה!!!!!
    בקרוב מאוד תרגישי טוב
  • יונית אני באותו מצב כמו שלך...
  • רק זופרן קצת עזרה לי ......

דברו עם הרופא אולי יתן

תרגישו טוב.. עוד קצת וזה עובר

ליטלילי
  • אני נכנסת לשבוע 14 וב"ה זה כבר מאחורי.. עדין יש רגישות מוגברת לריחות אבל כל תקופת הבחילות אכלתי קרח ורק קרח זה עזר לי מאוד... והכי הרבה צריך סבלנות
  • תודה בנות! כן אני גם לוקחת זופרן זה מונע את ההקאה אבל לא מעביר את הבחילות..עוזר מעט אבל שווה..בהתחלה הרופא נתן לי 4 מ"ג וזה לא עזר בכלל,אחר כך העלה לי ל8מ"ג...בכל אופן one כדאי לך לבקש מרשם לזה...בהצלחה לכולן בהריון

• תודה רבה
    אבל אני רק חושבת לבלוע כדור זה כבר גורם לי לבחילות גדולות יותר... יש לי בעיה בבליעת כדורים סתם ככה, אז בהריון כפול, תמיד שאני צריכה לקחת איזה תרופה או ויטמין אני בודקת קודם את גודל הכדור... מצחיק אבל מציאות
  • חחחח one מצחיקה...אני לא יכולה גם לבלוע כדורים אבל בשביל הכדור הזה אני מתאמצת...בעלי קנה לי פראנטל כאלה ענקיים עם ריח נורא ניסיתי לשתות והקאתי ישר...תקופה קשה:(
  • אל תקחי פרנטל בבחילות... אני התחלתי רק לקראת שבוע 13 בשבוע 12 האחות אמרה לי שאפשר להתחיל לקחת אבל לא אם יש לי בחילות! שזה לא שווה אם אני ארגיש עוד יותר רע. אז חיכיתי כמה ימים וכשראיתי שנרגע התחלתי לקחת.
    אני חלילה לא נגד ויטמינים וכאלה אבל בואו נזכור שאיתנו לא לקחו כלום אז לא צריך להרגיש אשמים אם דוחים את זה בגלל בחילות קשות
    תרגישו טוב במהרה!!!!
  • אני רק מכניסה את הכדור ומיד מקיאה, אויש לא רוצה להזכר בזה בכלל
  • אין ספק שהריון זה זמן טוב להתגבר על פחדים...
    עם כדורים אין לי בעיה כבר המון שנים אבל בדיקות דם
    עושה הכל להמנע
    או יותר נכון
    פשוט לא עושה...
    פתאום בכמה חודשים יותר דקירות ממה שעשיתי בכל החיים

אפשר בהחלט לחיות בלי פרנטל. יש גם כאלה שלוקחות אומגה 3 בינתיים החלטתי שלא.. אתייעץ מחר עם הרופאה שלי עוד פעם...

• איזה קטע גם אני מתה מפחד מבדיקות גם,זה עושה לי צמרמורת.הדבר שהכי גרוע אצלי שאני מתרגשת מידי שבודקים לי לחץ דם ואז זה עולה לי קצת..אז תמיד אני מיידעת את האחות לפנינשאני נלחצת מבדיקת לחץ דם...זה נהיה לי בגלל שבהריון הראשון באתי לבדןק לחץ גם בחודש תשיעי והיה לי 140/90 אז האחות קפצה מבהלה והבהילה אותי מאוד ומרוב פחד תלשתי את הסקו'צ הזה מהזרוע ומאז יש לי סיוטים.3 הריונות אני מתכוננת נפשית לפני לחץ דם וזה באמת מטופש אך לצערי זה קורה לי...הלב שלי דופק רק מלראות את המכשיר...בקשר לכדורים הפסרתי באמת את הפרנטל אני לא לוקחת כרגע כלום למרות שאני חלשה.נחכה קצת להרגיש טוב.בהצלחה וחיבוקים לכן בנות

• הכל בראש מתוקה.. מבחן התוצאה בסופו של דבר הוא זה שיקבע ואת תראי כמה תתרגשי
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה