כדורי תמיכה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • מי לוקחת כדורי תמיכה? (אחרי החזרת עוברים?)
    אם כן איזה?
    ולכמה זמן אמרו לך לקחת?!

אני לא יודעת למה יש לי תחושה שהיחידת ivf שעשיתי שם מגזימים
    סתם, מגזימים בהכל... 3 בדיקות בטא
    כדורי תמיכה עד אולטרסאונד שני!!! (דופק...))

מצד אחד אני לא לוקחת אותם יותר מידי ברצינות
    מצד שני אני כן צריכה לקחת ברצינות כי הם יודעים מה הם אומרים חח ויש להם ניסיון... :)
10 תגובות
עמוד 1
  • טלי אל תתחילי ?? תישמעי להוראות!!!
    לוקחים תמיכה עד שבוע 10 בערך.. אז תעשי מה שאומרים לך הם יודעים מה הם עושים!!!

לילוש
  • אני אנסה להסביר, וזה ממה שהסבירו לי רופאים...
    בטיפולי ivf נותנים תרופות שמדכאות את הביוץ הטבעי של האישה, מה שכבר הופך את התהליך ללא טבעי לגוף.
    העובר צריך על מנת להשתרש רירית עבה, מה שהפרוגסטרון עושה אחרי שיש החזרה. בדרך כלל בביוץ רגיל הגוף מייצר פרוגסטרון בעצמו, אבל ברגע שמסדרים ביוץ באופן מלאכותי הגוף לא מייצר. חס וחלילה וחס ושלום אם אישה לא תיקח את הפרוגסטרון הזה יכולה להתרחש הפלה כי לא היה לעובר מספיק תמיכה להשתרש ברחם טוב יותר.

בכל מקרה, תמיד טוב לקחת את הפרוגסטרון, או כל מה שיגידו, העיקר שההריון יחזיק ולא ייפול חלילה. עברנו כל כך הרבה זריקות וכו אז פרוגסטרון אחד זה מה שיעצור אותנו?!

שיהיה לך הריון קל ותקין:)
  • היי טלי
    לגבי הבטא השלישית נראה לי מיותר
    לגבי התמיכה בדרך כלל לוקחים עד שבוע 7-10תלוי ברופא
    אני קיבלתי תמיכה אחרי הזרעות ובחודש שנכנסתי להריון הרופא אמר לי להמשיך עד שבוע 7, 8
    המשכתי עד שבוע 9 ואז עברתי הפלה
    אני מבינה אותך, זה נהיה מעיק ולא נעים עם כל הנזילות הזאת
    אבל תות צודקת זה החלק הקטן שנשאר אחרי כל מה שעברנו
    אני לוקחת אנדומטרין 3 פעמים ביום ויש פעמים שאני כמעט שוכחת לקחת כי אני רגילה לקחת אוטרוגסטן פעמיים ביום

תשרדי את זה עוד קצת, זה יעבור מהר, מבטיחה :)
  • בגלל שאני יודעת שהרירית שלי גם ככה עבה....זה גם מה שהרופאים ראו ואמרו..
    גם בטיפול שעשינו, בלי קשר להורמונים
    אז אני חושבת שזה קצת מיותר.

אבל החלק הקשה מאחוריי, אז זה ממש בקטנההה
  • אני לוקחת קרינון פעמיים ביום, מיום אחרי ההחזרה- ונאמר לי שאם הבטא תהיה חיובית (בע"ה) אז להמשיך עד שבוע 8 אם אני לא טועה.
  • בסבב שהוא החזרה לא נותנים תמיכה כי זה היה על בסיס ביוץ טבעי... רק מי שעברה סבב על בסיס טבעי...
    אצלי לא נתנו תמיכה עם נרות, אלא הרופא נתן לי את הזריקה אוביטרל עד לבדיקת הבטא....
  • טלי גם לי הייתה רירית יפה ועבה, זה לא אומר כלום
    עוד טיפה וזה נגמר :)
  • אני לקחתי פעמיים ביום אוטרגסטן + אסטרופם+ קרינון כל בוקר ולאחרונה הוסיפו לי גם קלקסן כל ערב זריקה...ואין ברירה אני לקחתי כמו גדולה...
    נראה מה יכינו לטיפול הבא...
  • ליטלוש
    למה כל כך הרבה תמיכה?
  • ואוו.. בהצלחה

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה