הריון

ברית מילה

ברית מילה

יש רק הזדמנות אחת לשמר דם טבורי. קופות החולים מחזירות עד 75% מעלות השירות

לברור הזכאות מול קופות החולים אנא מלאו את פרטיכם:

שם:
דוא"ל:
טלפון:
תאריך לידה צפוי:

באמצעות שירות תא לחיים - דם טבורי בהדסה
>> בואו ללמוד מהטעויות של גלית גוטמן


ברית מילה – ניתוח בשטח פתוח

חוסר המודעות של רובנו בעניין ברית המילה ותרבות "הסמוך " שבה אנו חושבים שאם בחרנו מוהל או רופא מומלץ אז אפשר להירגע היא כר נרחב לבעיות וסיבוכים שעלולים לצוץ אם לא נשאל את השאלות הנכונות .

רובם של הסיבוכים בברית המילה נובעים מפרט קטן שרובנו לא שמים אליו לב- זיהומים והידבקויות שנובעים מסטריליזציה ירודה, שתוצאותיהן יכולות להופיע גם מספר חודשים לאחר הברית ולא מיד, ולאחרונה אף עוררו גלים ודיונים ציבוריים שהגיעו עד הפרלמנט הגרמני ומדינת ניו יורק .

רבים מההורים סומכים על הרופא/מוהל שהם הזמינו ואינם מתעכבים על הפרטים. באילו כלים המוהל משתמש? האם אילו כלים המיועדים לבנם בלבד (כנהוג בחדרי ניתוח )או שאלו כלים שעוברים מתינוק לתינוק? במידה ואלו כלים רב פעמיים, כיצד הוא מחטאם? באלכוהול וערק או ע"י מכשיר סטריליזציה?

לצורך העניין דמיינו רופא שיניים שעובר מבית לבית , מבצע טיפולי שורש או סתימות עם אותם כלים שמחוטאים ע"י אלכוהול או ערק או לחילופין אחות במרפאה המבצעת בדיקת דם עם המחט שדקרה בה את האדם לפנינו? עכשיו תחליפו את רופא השיניים והאחות במוהל / רופא המטפל בבנכם בן שמונת הימים ותקבלו תמונת מצב על הבעייתיות שבזה .

מה צריך לבדוק כשבוחרים מוהל או רופא לברית :

· ניסיון : מה הניסיון הפרקטי בפועל בביצוע ברית מילה ?

· רישיון : רישיון של מוהל מוסמך או לחילופין כאשר מדובר ברופא , רישיון מוהל בנוסף .

· סטריליזציה : רוב המוהלים או הרופאים מבצעים לעיתים ארבע וחמש בריתות ביום . לחלק מהם יש מספר סטים של כלים לכל ברית וחלק משתמש באותם כלים אשר מחוטאים באלכוהול לפני הברית . בשני המקרים מדובר בשימוש חוזר של אותם כלים . משרד הבריאות קובע שהכלים חייבים לעבור סטריליזציה במכשיר ייעודי שנקרא : "אוטוקלב " במשך שעה , בתנאים מסוימים מאוד . מיותר לציין כי במציאות שבה מבצעים מספר בריתות ביום הדבר הוא בלתי אפשרי לביצוע מבחינה טכנית .מכאן נובע הצורך ואף החובה להשתמש בערכת סטרילית לשימוש חד פעמי בלבד .

· שימוש בשפופרת מציצה חד פעמית : למניעת מגע ישיר בין המוהל/רופא לתינוק שעלול להידבק בהרפס ומחלות זיהומיות אחרות במקרה של מגע ישיר .

 

שירותים מקצועיים

קהילת הריון ולידה

פוריות

לקראת הריון

הריון

לידה

אחרי הלידה

השנה הראשונה

העלאת מאמר

  • העלאת מאמר

העלאת סיפור אישי

כללי

 

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

 

                   
       תנאי השימוש בשירות      

    מובהר במפורש, כי השירותים והתכנים אשר מסופקים במסגרת שירות זה, מיועדים על מנת לספק אינפורמציה כללית בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה, אשר מכל מקרה חוות דעתו היא הקובעת. התכנים והמידע המסופקים במסגרת השירות הנם כלליים בלבד, ועלולים לבטא אסכולה רפואית מסוימת או דעה אישית, והם אף תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה. בנוסף, התכנים המוצעים במסגרת השירות עלולים להכיל ליקוי ו/או טעות ו/או הטיה ו/או אי דיוק במידע ו/או בדרך העברתו או הצגתו, ואין להסתמך עליהם.

ייתכן שהמלצת מומחה תהיה שונה מהמתואר באופן כללי באתר, ובכלל זה יתכן ותתבקשו לבצע בדיקות נוספות, לחזור על בדיקות מסוימות או לבצע בדיקות בזמנים אחרים מאלו אשר מתוארים במסגרת השירות. אין להסתמך על עצה ו/או מידע המתקבלים באמצעות השירות ובכל עניין רפואי יש לפנות למומחה או איש המקצוע המתאים. בכל מקרה, המלצת איש המקצוע שלך היא הקובעת, ואין לראות בשירות הניתן במסגרת זו, בשום אופן או צורה, כתחליף להתייעצות עם המומחה מתאים, ובכלל זה כתחליף למעקב הריון אצל רופא מומחה.

מובהר כי איכות השירות תלויה בגורמים נוספים אשר אינם בשליטת החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), ובין היתר באיכות וטיב התקשורת והכיסוי הסלולארי, איכות ציוד הקצה, תקלות ברשת הסלולארית, ברשת החשמל, בציוד הממוחשב ועוד, והחברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), לא ישאו באחריות כלשהי בקשר עם כך.

כל שימוש בשירות, נעשית על אחריותו הבלעדית של המשתמש, והתכנים במסגרת השירות עומדים לרשות המשתמש כמות שהם (As Is) בלא כל התחייבות של החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם.

החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) רשאים לנתק מהשירות משתמשים שביקשו להיחסם מקבלת שירותי תוכן/הודעות SMS או להתנתק מהשירות מכל סיבה אחרת, וכן לנתק מהשירות ו/או להפסיק את השירות ביוזמתם ובכפוף לכל דין.

המשתמש מתחייב לדווח לחברה, בכל מקרה של הפסקת שירות, במקרה בו ציוד הקצה יחדל לתמוך בקבלת הודעות SMS, וכן במקרה של אבדן, גניבה או העברת בעלות בציוד קצה.

מובהר במפורש, כי כל עוד המשתמש לא ביקש להפסיק את קבלת השירות, החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) ימשיכו לספק את השירות לציוד הקצה, ובכלל זאת, גם אם לא יהיה באפשרות המשתמש לקבלו ו/או יחזיק בו צד שלישי.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב - SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פניה טלפונית , מידע בדבר שירותיה , וכן מידע שיווקי ופרסומי- הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים , והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלוח.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב- SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פנייה טלפונית, מידע בדבר שירותיה, וכן מידע שיווקי ופרסומי – הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים, והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלחו

טרם הירשמותך לשירות, קרא שנית את תנאי השימוש באתר, אשר חלים גם על שירות זה. במסגרת זאת, ומבלי לגרוע מכלליות האמור, תשומת לבך מופנית למדיניות הפרטיות של האתר, ובכלל זה לכך שפרטיך ישמרו במאגר המידע של החברה. הירשמותך לשירות זה, ייחשב כהסכמה מצדך לכל התנאים ההתניות וההודעות הכלולים בהודעה זו ובתנאי השימוש של האתר.

                 סגירה