הריון

אינדקס אנשי מקצוע - הריון ולידה

פעוטונים

שם טלפון הערות
תינוקייה וצהרון פורחים בכיף בפתח תקווה 054-7767759 /
02-
תינוקייה מגיל 3 חודשים -שנתיים. יחס חם, ארוחות טריות ומזינות, העשרה חוגים ופעילויות.
צהרון לגילאי 4-9 , חוגים, אוכל ביתי. ariela-betnua.com
מטפלת מנוסה ומקצועית לגיל הרך 052-4611042 /
02-
מומחית בהתפתחות הילד וריפוי בעיסוק מטפלת בביתי שבמושב אלישמע מגיל 3 חודשים ומעלה עם המון כיף, פעילויות וים של אהבה!
חלפים ברגע- חלקי חילוף למכונות כביסה 052-2786634 /
02-
דניאל דוד הינו טכנאי שירות בעל ניסיון של מעל 20 שנה בתחום. לדניאל מעבדה לשירות - שיפוץ מנועים, תיקוני טיימרים וכרטיסים. דניאל נותן שירות תיקונים עד בית הלקוח+ שנה אחריות. כמו כן מספק דניאל מכירת חלפים חדשים ומשומשים: חלקי חילוף למכונות כביסה, חלקי חילוף למקררים, חלפים למייבשים, חלקי חילוף לתנורים, חלקי חילוף למזגנים, חלקי חילוף למדיח ועוד.

דוד דניאל הוא טכנאי בעל ניסיון שנים רבות בתחומים שונים. הסקטורים השונים בהם עסק דוד דניאל הם תיקון מכונות כביסה, מייבשים תנורים ועוד. מוצרי החשמל שצוינו הם מצרכים חשובים הנמצאים בכל דירה. לכן במידה ואחד מהמכשירים שובק חיים זה פוגע בתפקוד הרגיל של משק הבית. דוד דניאל לאחר ניסיון רב של שירותי תיקון מכשירים חשמליים מספק חלקי חילוף למוצרים אלה. כמובן שהמכשירים אותם משווק מותאמים לבקשות הצרכן, ניתן לרכוש חלקי חילוף למכונות כביסה, חלקי חילוף למקררים, חלקי חילוף למייבשים ועוד. כמובן שקיימים הבדלי מחירים בין חלקי חילוף מקוריים לחליפיים. חלקי החילוף מאפשרים הוצאה נמוכה על תיקון המכשירים החשמליים כמו מזגנים, מדיח ועוד. הרי ניתן להימנע מקניית מוצר חשמלי חדש במידה וחלק מסוים במכשיר התקלקל, אפשר להזמין חלקי חילוף למדיח, חלקי חילוף למזגנים או כל מוצר אחר מדוד דניאל - המומחה בתחום
המשפחתון של שושי 050-5326365 /
02-
משפחתון בביתי בראשון לציון בנחלת יהודה,משפחתון חם ואוהב עד 5 ילדים.לתשומת לב מרבית,ארוחות חמות ובשפע והכי הכי חשוב יד חמה ואוהבת לכל ילד.

הוספת עסק / נותן שירות לאינדקס הריון ולידה

 

שירותים מקצועיים

קהילת הריון ולידה

פוריות

לקראת הריון

הריון

לידה

אחרי הלידה

השנה הראשונה

העלאת מאמר

  • העלאת מאמר

העלאת סיפור אישי

כללי

 

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.