הריון

שינההתינוק לא רוצה לישון במהלך היום?

לכל תינוק יש דפוסי שינה ייחודיים משלו. יש תינוקות שישנים יותר במהלך היום בעוד שאחרים ישנים יותר בלילה. יחד עם זאת, כמעט כל הילדים ישנים גם במהלך היום. רוב התינוקות הצעירים ישנים כשלוש פעמים ביום, וחלקם ישנים פעמיים ולמשך פרקי זמן ארוכים יותר. לאחר גיל שנה, מרבית התינוקות יסתפקו בשנת צהריים אחת.


התינוק לא ישן ביום? מומחי Johnson’s® Baby נותנים לך מספר טיפים:

  • נסי לייצר שגרה כי היא עוזרת לילדך לדעת למה לצפות. בצורה זו, גם את תוכלי כבר לצפות באיזו שעה ביום הוא עייף, רעב, או רוצה לשחק. אל תהיי קשוחה מדי ותבדקי את השעון בכל רגע, אבל חשוב שתנסי לגרום לדברים לקרות מדיי יום בסביבות אותה השעה כך שהילד ידע למה לצפות
  • הרגילי את התינוק להירדם במקום קבוע. באופן אידיאלי, מומלץ שישן באותו מקום גם ביום וגם בלילה אך כמובן שהוא יכול לישון גם בעגלה או במכונית אם את בנסיעה. אם התינוק שלך נמצא במהלך היום אצל מטפלת או בגן, נסי שישן במקום קבוע בימים שהוא בבית
  • בדיוק כמו לפני שנת הלילה, דאגי לזמן שקט עם התינוק גם לפני שנת היום. הסיטי וילונות, קראי לו סיפור או שירי לו שיר ערש כדי לציין שהגיע הזמן לישון
  • השכיבי את התינוק לישון כשהוא עייף. הורים רבים טועים ומחכים זמן רב מדי עד שהתינוק יירדם. בדרך כלל קיים חלון הזדמנות בו התינוק נרדם מהר ובקלות יחסית. אם תחכי יותר מדי הוא עלול להיות עייף מדי ויהיה לו קשה יותר להירדם. לכל תינוק יש סימנים משלו, נסי ללמוד אותם והם יקלו עליך: תינוקות מסוימים ישפשפו את העיניים, חלק יבכו ואחרים יבהו באוויר. ברגע שהתינוק מסמן לך שהוא עייף, השכיבי אותו לישון
  • התינוק הגיע לגיל שלושה חודשים? נסי ללמד אותו להירדם בעצמו. סביב גיל זה תינוקות מתחילים בלמידה כיצד להרגיע ולהרדים את עצמם, בין אם על ידי מציצת אצבע, התכרבלות עם שמיכה או צעצוע, או פשוט - הירדמות. אפשרי לתינוקך להירדם בעצמו במקום להניק או לנדנד אותו. כשהוא ילמד לסמוך על עצמו, הוא גם ישן שעות ארוכות יותר.

נכון, פיתוח הרגלי שינה טובים מחייב הרבה מאוד סבלנות מצידך אבל אם תדאגי לכך בגיל צעיר, תוכלי לעזור לתינוקך לישון טוב יותר בחודשים ובשנים שלאחר מכן.

 

שירותים מקצועיים

קהילת הריון ולידה

פוריות

לקראת הריון

הריון

לידה

אחרי הלידה

השנה הראשונה

העלאת מאמר

  • העלאת מאמר

העלאת סיפור אישי

כללי

 

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

 

                   
       תנאי השימוש בשירות      

    מובהר במפורש, כי השירותים והתכנים אשר מסופקים במסגרת שירות זה, מיועדים על מנת לספק אינפורמציה כללית בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה, אשר מכל מקרה חוות דעתו היא הקובעת. התכנים והמידע המסופקים במסגרת השירות הנם כלליים בלבד, ועלולים לבטא אסכולה רפואית מסוימת או דעה אישית, והם אף תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה. בנוסף, התכנים המוצעים במסגרת השירות עלולים להכיל ליקוי ו/או טעות ו/או הטיה ו/או אי דיוק במידע ו/או בדרך העברתו או הצגתו, ואין להסתמך עליהם.

ייתכן שהמלצת מומחה תהיה שונה מהמתואר באופן כללי באתר, ובכלל זה יתכן ותתבקשו לבצע בדיקות נוספות, לחזור על בדיקות מסוימות או לבצע בדיקות בזמנים אחרים מאלו אשר מתוארים במסגרת השירות. אין להסתמך על עצה ו/או מידע המתקבלים באמצעות השירות ובכל עניין רפואי יש לפנות למומחה או איש המקצוע המתאים. בכל מקרה, המלצת איש המקצוע שלך היא הקובעת, ואין לראות בשירות הניתן במסגרת זו, בשום אופן או צורה, כתחליף להתייעצות עם המומחה מתאים, ובכלל זה כתחליף למעקב הריון אצל רופא מומחה.

מובהר כי איכות השירות תלויה בגורמים נוספים אשר אינם בשליטת החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), ובין היתר באיכות וטיב התקשורת והכיסוי הסלולארי, איכות ציוד הקצה, תקלות ברשת הסלולארית, ברשת החשמל, בציוד הממוחשב ועוד, והחברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), לא ישאו באחריות כלשהי בקשר עם כך.

כל שימוש בשירות, נעשית על אחריותו הבלעדית של המשתמש, והתכנים במסגרת השירות עומדים לרשות המשתמש כמות שהם (As Is) בלא כל התחייבות של החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם.

החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) רשאים לנתק מהשירות משתמשים שביקשו להיחסם מקבלת שירותי תוכן/הודעות SMS או להתנתק מהשירות מכל סיבה אחרת, וכן לנתק מהשירות ו/או להפסיק את השירות ביוזמתם ובכפוף לכל דין.

המשתמש מתחייב לדווח לחברה, בכל מקרה של הפסקת שירות, במקרה בו ציוד הקצה יחדל לתמוך בקבלת הודעות SMS, וכן במקרה של אבדן, גניבה או העברת בעלות בציוד קצה.

מובהר במפורש, כי כל עוד המשתמש לא ביקש להפסיק את קבלת השירות, החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) ימשיכו לספק את השירות לציוד הקצה, ובכלל זאת, גם אם לא יהיה באפשרות המשתמש לקבלו ו/או יחזיק בו צד שלישי.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב - SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פניה טלפונית , מידע בדבר שירותיה , וכן מידע שיווקי ופרסומי- הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים , והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלוח.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב- SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פנייה טלפונית, מידע בדבר שירותיה, וכן מידע שיווקי ופרסומי – הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים, והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלחו

טרם הירשמותך לשירות, קרא שנית את תנאי השימוש באתר, אשר חלים גם על שירות זה. במסגרת זאת, ומבלי לגרוע מכלליות האמור, תשומת לבך מופנית למדיניות הפרטיות של האתר, ובכלל זה לכך שפרטיך ישמרו במאגר המידע של החברה. הירשמותך לשירות זה, ייחשב כהסכמה מצדך לכל התנאים ההתניות וההודעות הכלולים בהודעה זו ובתנאי השימוש של האתר.

                 סגירה