שלבי התפתחות התינוק

התפתחות התינוק חודש אחד עשר

שבוע מס' 1

שבוע מס' 2

שבוע מס' 3

שבוע מס' 4

התפתחות התינוק חודש אחד עשר: שבוע מס' 2

התפתחות התינוק:

התינוק שלכם בוודאי נהנה להתבונן בספרים ולדפדף בהם, גם אם לא מצליח להפוך דף אחרי דף. תנו לו ליהנות מספרי תמונות קשיחים, שאת הדפים שלהם הוא יכול לאחוז באצבעותיו הקטנות. התבוננו בו וראו מה הכי מוצא חן בעיניו ומושך אותו. יש שפע של ספרי פעוטות בחנויות הספרים, בספריות, או אפילו אפשר להחליף ספרים בין חברים שהם הורים לפעוטות.

החיים שלכם: חגיגת יום ההולדת הראשונה של תינוקכם

לא ייאמן - היום הגדול הולך וקרב!! אבל שיהיה לכם ברור: לא משנה איזו מסיבה גדולה תתכננו לכבוד יום הולדתו הראשון, התינוק שלכם לא ממש יתייחס לכל המהומה סביבו.
יחד עם זאת, מי יכול למנוע מהורה מאושר את ההזדמנות לחגוג לילדו יום הולדת ראשון, אבן דרך כל כך משמעותית?? הנה כמה רעיונות לארגון יום ההולדת:
מסיבת יום הולדת בבית. תכננו משהו פשוט, בבית או בחצר שלכם, במקום שבו התינוק שלכם ירגיש בנוח ולכם יהיה קל יותר להתארגן עם הקישוטים, הכיבוד והציוד. הזמינו רק כמה ילדים שהתינוק מכיר.
חגיגה משפחתית. תכננו ארוחת צהריים או ארוחת ערב עם קרובי משפחה שהתינוק מכיר. התינוק שלכם ייהנה לראות את כל הפנים השמחות והמוכרות. אל תשכחו לצלם, שתהיה לכם מזכרת לעתיד.
פיקניק בפארק. אפשר לעשות פיקניק נחמד בפארק או בגן משחקים רק עם בני המשפחה.
מסיבת יום הולדת משותפת עם ילד נוסף. אולי לאחד הילדים של החברים שלכם גם יש יום הולדת סמוך לתאריך של יום ההולדת של ילדכם. אפשר לארגן מסיבת יום הולדת משותפת ולחלוק ביניכם את ההוצאות וההכנות. אבל גם במקרה זה, כדאי להגביל את מספר המוזמנים.


יש לכם שאלות או צריכים ייעוץ?
היועצות שלנו ממתינות לתת לכם מענה מהיר בפורום שלנו.

חישוב מועד לידה משוער

מחשבון פוריות / ביוץ

(אם אינך יודעת הכניסי 28)

שמות לתינוקות

  בנים   בנות   יוניסקס
לפי התאמה נומרולוגית:
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה

כתבות אחרונות