שלבי התפתחות התינוק

התפתחות התינוק חודש שביעי

שבוע מס' 1

שבוע מס' 2

שבוע מס' 3

שבוע מס' 4

התפתחות התינוק חודש שביעי: שבוע מס' 2

התפתחות התינוק:

הוא ממשיך לזרוק פיסות אוכל על הרצפה על אף שביקשתם להפסיק, הוא חוטף מכם את הטלפון הנייד ורוצה לשחק בו שוב ושוב על אף שאמרתם לו שזב לא צעצוע? אם כך, הוא הגיע לגיל שהוא מנסה לבדוק סמכות וגבולות ומסרב להקשיב להוראותיכם. זה לא שהוא ממרה את פיכם – הוא פשוט סקרן. הוא גם לא זוכר את מה שאתם אומרים לו ליתר משתי שניות בכל פעם. אל תסבכו את המצב ופשוט אמרו לו "לא" כשהוא עושה משהו שאסור לו לעשות ואז הסיחו את דעתו במשהו אחר.

החיים שלכם: שמירה על בריאות גופנית ונפשית

אין ספק שזה שאת אחראית על יצור קטנטן וחסר ישע במשך 24 שעות ביממה, כל יום וללא הפסקה, תוך כדי המרוץ המתיש בין עבודה וניהול משק בית יכול לטלטל את בריאותך הגופנית והנפשית. להלן תזכורת כיצד לצלוח בבטחה את השנה הראשונה להולדת התינוק:

שמרי על בריאותך. אל תגבילי את התזונה שלך -גם אם הורדת את משקל ההיריון שלך, המשיכי לאכול כמו שצריך. הימנעי מצריכה מוגזמת של אלכוהול וקפאין. ההשפעות המעוררות והמרגיעות שלהם הן זמניות ומתפוגגות, ובסוף הם גורמים לך להרגיש רע יותר. עסקי בפעילות גופנית מתונה מספר פעמים בשבוע, גם אם זה רק הליכה ברגל לעבודה במקום נסיעה במכונית. הקפידי על כמה שיותר שעות שינה, לרבות תנומות במשך היום (אם אפשרי). הקפידי על היגיינה אישית, כדי לא להידבק במחלות, בייחוד עם הילד שלך נמצא בחברת ילדים אחרים.

צאי החוצה לאוויר הפתוח. את יכולה לקחת את התינוק שלך לטיול בעגלה, או אפילו להשאיר אותו עם מישהו אחר ולצאת לסיבוב בחוץ לבד או עם חברה.

פנקי את עצמך. לכי לעשות עיסוי, מניקור-פדיקור, טיפול פנים, או בקרי במספרה – כל מה שיגרום לך להרגיש מיוחדת. גם אמבטיה חמה וארוכה היא מתכון מצוין להירגעות מטרדות היום.

השתחררי (בגוף ובראש). לכי לשיעורי יוגה, שיעורי מתיחות, נשמי עמוק מפעם לפעם או בצעי תרגילי הרפיה אחרים שיועילו לך


יש לכם שאלות או צריכים ייעוץ?
היועצות שלנו ממתינות לתת לכם מענה מהיר בפורום שלנו.

חישוב מועד לידה משוער

מחשבון פוריות / ביוץ

(אם אינך יודעת הכניסי 28)

שמות לתינוקות

  בנים   בנות   יוניסקס
לפי התאמה נומרולוגית:
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה

הטבות ליולדת

כתבות אחרונות

אינדקס הריון ולידה