הריון ומחזור לא סדיר - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום רב,

אודה לכם על התיייחסותכם לשאלתי הראשונה (לאחר שזו לא זכתה להתייחסות בתשובתכם).

המחזור שלי מעולם לא היה סדיר ובמרווחים גדולים והאחרון הופיע ב-10/06/06.

השבוע ערכתי בדיקת הריון ביתית והתשובה היתה חיובית.

1. האם יתכן שאני בהריון מאז ה-10/06/06 (בלי תופעות חיצוניות ותופעות לוואי כלשהן)? כלומר, האם זה יתכן מבחינה רפואית להיות בהריון במשך 5 חודשים ולא להרגיש דבר?

2. מתי אמורה "לצאת" בטן והאם ניתן לשער מועד לידה גם במצבי
    (מחזור לא סדיר)?

תודה רבה על התייחסותכם.
2 תגובות
עמוד 1
  • אני ממליצה לך לעשות בדיקת דם לגילוי ערך הבטא של ההריון, כך תוכלי לדעת פחות או יותר אם את באמת בהריון ואיזה שבוע את.
    כשאישה הרה מגלה שהיא בהריון היא נמצאת בערך בין השבועות 5-6, כי סופרים את השבוע הריאשון כשבוע של המחזור.

it's a boy
    תמיד לחייך!

• מזל טוב על ההריון!
    כאשר לא יודעים מתי נכנסת להריון (כמו במקרה שלך) ניתן לבצע בשלב ראשון בדיקת דם לגילוי הריון בצורה וודאית ובשלב שני לבצע אולטרו-סאונד ודרכו ניתן להעריך את השבוע שאת נמצאת בו. אולי גם יבקשו ממך לחזור לאולטרו-סאונד על מנת לראות שהעובר גדל בקצב נורמטיבי
    האם את יכולה להיות בחודש חמישי, יש סיכוי מסוים, אבל נדיר שלא מרגישים כלום...
    בהצלחה!!!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה