זריקת אוביטרל-תופעות לוואי - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום בנות,

קיבלתי ביום חמישי זריקת אוביטרל, ומיום ראשון אני סובלת מכאבים בצד שמאל כמו כאבי ביוץ, אבל לא הגיוני שזה היה ביוץ, כי הביוץ היה מתוזמן לפי הזריקה לשישי שבת.
    מישהי חוותה תופעה כזו? מה זה יכול להיות, הכאבים הנ"ל לא כ"כ נסבלים. זה כאב שלא היה לי אף פעם.
    אודה לכם אם תעזרו לי!
6 תגובות
עמוד 1
  • היי גם אני הזרקתי החודש בפעם הראשונה אוביטרל...
    לצערי זה לא עזר - אבל מקווה שלך זה יעזור...
    בכל אופן, היו לי מלאן תופעות לוואי (בהתחלה חשבתי שזה הריון)...
    בעיקר היה לי חום דבוה, בחילות, סחרורות וכמובן הכאבים שאת מתארת - לא ידעתי מה לעשות....
    בכל אופן זה הגיוני מאוד...
    שיהיה בהצלחה....
    אגב, זאת הפעם הראשונה שאת מזריקה?
    בברכת בשורות טובות לכווולן - א מ ן!!!

שלכן, דודידו...
  • כן, פעם ראשונה...
    אז את אומרת לא לדאוג לגבי הכאבים?
  • לדעתי אין מה לדאוג.... למרות שגם אני מאוד דאגתי ודיברתי פה עם בנוצ בפורום....
    אבל אם את רוצה להסיר חששות פשוט תתקשרי לרופא שלך...
    הכי טוב.... כך תוכלי לישון בראש שקט....
  • היי חמודה
    מרגע הזרקת האוביטרל, חולפים כ-36 שעות עד הביוץ, אז דווקא הביוץ שלך היה ביום ראשון. דבר שני אם זה לא חולף כדאי לעשות אולטרסאונד כדי לראות שאין צ'יסטה.
    בהצלחה
    לילוש

[
  • היי לילוש,
    לפי חישוב שלי, אם קיבלתי את הזריקה ב 12 בצהריים של יום חמישי, הביוץ היה ביום שישי בלילה...36 שעות. אני טועה?
    בכל מקרה, מאתמול בלילה אין לי כמעט כאבים ומקווה שזה ימשיך כך.
    תודה!
  • שלום לכולן,
    ביום חמישי קיבלתי אוביטרל
    התחילו כאבי מותניים שמעידים על ביוץ
    היום הזה הוא השלישי אחרי ביוץ,תוך 3 הימים האלה אני מרגישה כאבים שדומים לכאבי מחזור,עייפות וחולשה כללית
    לדעתכן ולפי החוויות שלכן,עייפות זאת קשורה לקבלת מחזור שאמורה לקבל בעוד 10 ימים או שאלה תופעות לוואי של אוביטרל?
    תודה מראש.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה