כמה זמן אחרי הפסקת גלולות אפשר להיכנס להריון? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שמעתי שמרגע שמפסיקים להשתמש בגלולות 3 חודשים ראשונים איו כמעט סיכוי
    האם זה נכון?
    אני הפסקתי לפני 4 חודשים והמחזור שלי לא סדיר נאמר לי שזה נורמאלי.
    מחכה לתגובות]
9 תגובות
עמוד 1
  • היי..
    אני נקלטתי להריון משהו כמו שלושה חודשים אחרי שהפסקתי את הגלולות..
    חברה שלי..לעומת זאת..הפסיקה גלולות באמצע..ונקלטה להריון בפחות מחודש..
    בהצלחה..!!

אפי
    ]
  • היי,

גם חברה שלי בחודש שהיא הפסיקה את הגלולות היא נכנסה להריון אז ככה שאצל כל אחת זה שונה.
  • היי
  • היי טלו'ש,

הלוואי וזה יהיה גם אצלי, אני ב-21/3 סיימתי חפיסה אחרונה, כך שאני מקווה שזה יתפוס גם אצלי, למרות שאין לי תופעות חוץ מעיפות מרובה שאני לא רגילה אליה.
    ענבר

• ענבר
  • תודה רבה על התמיכה, זה ממש עוזר,,,,
    אני מבטיחה לעדכן בימים הקרובים
    ענבר

• זה נכון מה שבנות כתבו אפשר להיכנם להריון מחודש ראשון אחרי הפסקת גלולות.
    אז בהצלחה
  • הפסקתי את הגלולות לפני חודשיים בערך וההיתי עם חבר שלי ללא הגנה יכול להיות שאני אתפס?
  • היי
    נטלתי גלולת לפני שנה למשך שלושה חודשים
    חזרתי לפני שבועים במחזור האחרון שלי שוב פעם לשיטה בצורת המדבקה , הורדתי את המדבקה לפני יומים כי רציתי לעבור לשיטה של הכדורים, אני וחבר שלי שכבנו ללא הגנה והוא גמר ממש קצת בפנים
    מה הסיכוי שלי להיכנס להריון ?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה