מי יכולה להמליץ על רופא מומחה לבדיקת מי שפיר??? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום בנות
    החלטנו לעשות בדיקת מי שפיר למרות התוצאות הטובות של שאר הבדיקות.
    ולמרות שאני בת 26 - בהריון ראשון.
    יש לכם אולי המלצה על רופא סופר-מומחה לבדיקת מי שפיר???

אנחנו שמענו המלצות על פרופ' ליפיץ - מישהי יכולה להמליץ ???
    תודה רבה !!!
14 תגובות
עמוד 1
  • מאיזה איזור את ?
    ולמה בכל זאת החלטת למרת שהכל תקין?
    אם מותר לשאול
  • היי,
    אני עשיתי את הבדיקה בשבוע שעבר אצל פרפ' מיימון באסף הרופא +ביקורת לאחר שבוע .הוא מקצועי ביותר ומצויין!
    בהצלחה
  • היי,
    אני עשיתי את הבדיקה אצל ד"ר ינאי בהדסה עין כרם ירושלים..
    שיהייה בהצלחה
    http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=naama&year=2008&month=5&day=24&babycount=1
    אוהבים אותך יפה שלנו.. ומחכים לך, נסיכונ'ת...
  • אם את מאיזור המרכז אני ממליצה מכל הלב על הרופא שלי ד"ר דב לקסמן
    שעושה את הבדיקה באסותא בתל אביב והוא פשוט מקסים!!
    אבל למה את עושה את הבדיקה אם הכל תקין ואת גם לא אמורה לעשות
    מבחינת הגיל?
  • אני עשיתי את הבדיקה אצל ד"ר הנדלר ישראל באסותא בפ"ת...מומלץ!!!

אכן יש המלצות טובות על הפרופ' ליפיץ....אבל הוא גובה מחיר מופרז מידיי לדעתי.

אם אין לך בעיה עם זה...תלכי עליו.
  • אני שמעתי על ד"ר וולמן שעושה באסותא
    http://www.holdthatpic.com/
  • אני עשיתי מיי שפיר למרות שגם הכל תקין אצלי כדי להיות שקטה שעשיתי הכל.
    עשיתי אצל פרופ' דיקר מהמדיקל סנטר בהרצליה אחרי שמישהו המליץ לי שב - 2 ההריונות אשתו עשתה אצלו ועוד בחורה גם אמרה שעשתה אצלו.
    הוא פשוט עדין ומקסים ויודע להרגיע.
    אני חושבת שקיבלת מספיק המלצות מיתר הבנות פשוט תבחרי לפי האיזור שנוח לך ותתאמי תור ושיהיה בהצלחה.
  • אני לא ממש מסתדרת עם הפורום הזה, איך מגיבים להודעה???
    אני בכל אופן מאיזור המרכז ואת הבדיקה אני עושה כי בן הזוג הפולני שלי
    לא מסתמך על תוצאות סטטיסטיות אפילו שהן יצאו טובות...
    הוא רוצה תוצאה של 100%
    תודה רבה!!
  • תודה רבה לכל המגיבות!!
    אם מישהי תוכל להסביר לי איך אני עונה על תגובה זה יעזור
    לא הסתדרתי עם הפורום הזה, מצטערת....
    בכל מקרה
    העניין הוא שאין לנו הסטוריה במשפחה עם תסמונת
    ואני בגיל צעיר יחסית
    וכל התוצאות יצאו תקינות
    אבל אלו רק נתונים סטטיסטים
    ובן הזוג לוחץ לקבל תוצאה חד משמעית אמיתית
    ולא רק סטטיסטיקה
    זו הסיבה...
    תודה רבה לכולם!!!
  • ברור שליפיץ!!!!

אני עשיתי אצל פרופ' ליפיץ - הוא היה מעולה!!!!!!!!!!
    גם היה מקצוען, גם זריז ויעיל, גם חייכן, גם מרגיע, גם לא הכאיב, גם נתן לי את המס' טלפון הפרטי שלו שאני אתקשר אליו בכל בעיה (כי עשיתי את הדיקור יום לפני יום כיפור שזה גם נפל בדיוק על סוף שבוע - והוא אמר לי לא לחשוב פעמיים אם צריך משהו להתקשר).

והמחיר? לדעתי כולם לוקחים את אותו המחיר פחות או יותר.
    אין פה קטע של מישהו זול במיוחד למיטב ידיעתי.

לדעתי טוב שאת עושה את הבדיקה - נותן ראש שקט לכל המשך ההריון, לא סטטיסטיקה, ולא בדיקות סקר - 100% ביטחון וודאות אם יש או אין משהו לעובר
    http://www.holdthatpic.com/
  • גם אני עשיתי אצל ליפיץ!
    שווה כל שקל - היה ממש כייף!!
  • הייתי היום אצל פרופ' ליפיץ- מרגיש שעושה את הבדיקה כחלק מרוטינה- לא הסביר בכלל מה הוא עושה במהלך הבדיקה. גם אחרי הבדיקה בקושי מסביר. עונה לשאלות כאילו עושה טובה. ההסבר המלא אחרי הבדיקה ניתן על ידי אחת מהצוות שלו ולא על ידו. תאמת דיי התבאסתי כי ראיתי תגובות טובות עליו ובפועל לא הרגשתי שהוא היה שווה את הבדיקה באופן פרטי.
  • היי,
    אני עשיתי את הבדיקה בשבוע שעבר אצל פרפ' מיימון באסף הרופא +ביקורת לאחר שבוע .הוא מקצועי ביותר ומצויין!
    בהצלחה
    וואי אני זוכרת שחברה שלי לחצו עליה לעשות את זה ...והיא חוותה את הבדיקה בצורה לא הכי טובה, זה מאוד תלוי אצל מי עושים את זה - יש מומחים בתחום כדאי לבדוק ולקרוא עליהם קצת ובכלל על הבדיקה , באתר הזה תוכלי למצוא את התשובות לכל השאלות עם המומחים בארץ
    https://www.miok.co.il/procedures/Mw==_%D7%91%D7%93%D7%99%D7%A7%D7%AA-%D7%9E%D7%99-%D7%A9%D7%A4%D7%99%D7%A8#opinions

מקווה שעזרתי:)
  • הייתי היום אצל פרופ' ליפיץ- מרגיש שעושה את הבדיקה כחלק מרוטינה- לא הסביר בכלל מה הוא עושה במהלך הבדיקה. גם אחרי הבדיקה בקושי מסביר. עונה לשאלות כאילו עושה טובה. ההסבר המלא אחרי הבדיקה ניתן על ידי אחת מהצוות שלו ולא על ידו. תאמת דיי התבאסתי כי ראיתי תגובות טובות עליו ובפועל לא הרגשתי שהוא היה שווה את הבדיקה באופן פרטי.
    היי, יש מצב לשאול אותך שאלה על זה? אני בדיוק ממש ממש בהתלבטויות אצל מי לעשות
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה