התייעצות בעניין איחור משמעותי במחזור ובדיקה שלילית - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • חודשיים לאחר הפסקת גלולות, בדיקת דם שלילית, מחזור עדיין לא הגיע, הייתכן עדיין הריון?

טל
18 תגובות
עמוד 1
  • לדעתי לא, בדיקות דם הן מאוד מדוייקות ונכונות.

אולי בגלל הורדת הגלולות, הגוף קצת השתגע.

• היי...
    יתכן מאוד הריון... אני לא רוצה להשלות אותך אבל אצלי אחרי 2 בדיקות דם ובדיקות בתיות עדין לא גילו את ההריון, רק אחרי חודש שעשיתי את הבדיקה הבתית השלישית גיליתי שאני בהריון.
    אז כך שעדין יש סיכוי להריון מחזיקה לך
    http://www.holdthatpic.
    "אין בעולם אהבה כמו אהבה של א..מ..א.."
  • אוסי צודקת [/url

• את לא בהריון אצלי גם יש איחור עשיתי בדיקה ביתית היית תשובה שלילית הלכתי לרופא הוא נתן לי הפניה לעשות בדיקת דם עשיתי ותשובה היית שלילית את צריכה ללכת לרופא.
  • כשמפסיקים גלולות הגוף קצת משתגע.........
    תלכי לרופא והוא יגיד לך מה לעשות
    יש כדורים שיכולים לזרז את המחזור
  • הי בנות, אז לאחר ששמעתי תגובות שונות מכן, התייעצתי עם הרופא נשים שלי, והוא שלל היריון, יחד עם זאת קבע כי אין קשר לגלולות ומסר כי הווסת אינה סדירה ועליי לקחת כדורים לזירוז המחזור, כמו"כ אם אני מעוניינת בהיריון בקרוב עליי להיות במעקב ביוץ...וכך אדע אוכל להגביר את סיכויי להרות
    בנוסף מסר כי לא יודע אבל יש סיכוי להתעברות ממש בימים אלו כי לא ידוע מתי היה ביוץ וככל הנראה מחזורים ארוכים = ביוצים מאוחרים
    השאלה מה הסיכוי להתעברות בביוץ מאוחר?

מה דעתכן?
    שבת שלום

טל
  • ביוץ מאוחר הוא כמו כל ביוץ רגיל, הוא פשוט רק מאחר
    הסיכויים להריון כמו בכל ביוץ

• הי מותק!
    מה שלומך?
    ככל שידוע לי באמת אין הבדל בין ביוץ מוקדם למאוחר. הבעיה היא רק לדעת מתי הוא מגיע...
    אז מה החלטת? תעשי מעקב זקיקים?
    חודש הבא...

רציתי לעדכן אותך לגבי- לפני 3 ימים התחיל לי דימום חלש.
    אין לי מושג אם זו ה אני ממש ממש מקווה שזו השתרשות
    בכל מקרה, לא הצלחתי להתאפק ועשיתי היום בדיקה ביתית שכמובן יצאה שלילית... אבל אם הביוץ היה מתי שאני חושבת אז בכל מקרה זה מוקדם מידי לבדוק, כך שאני עדיין מקווה..
    רק שהדימום לא יתחזק לו

נעדכן בהמשך...
  • היי מתוקה הסיפור שלי מאוד דומה למה שאני קוראת כאן...

גם לי היה איחור של 50 יום אפילו יותר מהווסת האחרונה
    בדיקות שתן ביתיות וגם 2 בדיקות דם הראו שלילי...
    שוב חזרתי לרופא שביצע אולטרסאונד וקבע שאין כלום קיבלתי כדורים לקבלת מחזור...ו...כלום.
    חזרתי אל הרופא די מיואשת ....ומבולבלת והוא ביצע לי בדיקת שתן שיצאה חיוביתאהבה כמו אהבה של אמא"
  • הי ציליגילי ועילוש וגם לשאר הבנות המתוקות
    אני מודה לכן על התגובות, אני ממש מקווה שהיה ביוץ מאוחר באמת ואף בדיקה עוד לא מזהה זאת, עילוש - אם אקח את הכדורים ועדיין לא אקבל מחזור, זה יהיה הסימן שהריון כן נקלט? הרופא אמר שאם אני נקלטתי בימים האחרונים בשל ביוץ מאוחר הכדורים לא יפריעו להריון.. מה את אומרת?

אהיה אצלו ככל הנראה ביום ראשון להתייעצות
    כי אני קצת מבולבלת ובאמת ש"עבדנו" קשה כל החודש

אמשיך לעדכן
    אוהבת

טל
  • היי טל....אני לא יודעת אם הייתי לוקחת תכדורים...

אבל אני מבינה אותך אני הייתי בטוחה ב100% שאין הריון ובגלל זה לקחתי...כששאלתי את הרופא אם זה לא מסוכן אז הוא אמר שזה כלל לא אמור להפריע מחזיקה לך אצבעות...ותעדכניאהבה כמו אהבה של אמא"
  • הי מותק, מבטיחה לעדכן
    מחר כנראה אהיה אצל הרופא להתייעצות, בכל זאת קשה להספיד הריון וקשה גם לא לקוות, בקיצור בלבול כזה לא נעים אני באמת לא מאחלת לאף אחת...
    תודה על התגובה, זה קצת עזר לי לדעת שיש עוד בנות במצב כזה או אחר..

שיהיה שבוע טוב לכולנו
    מבטיחה לעדכן

טל
  • היי טל ,
    רציתי לאחל לך בהצלחה ולהזכיר לך שהכל יכול להיות ולא להרים ידיים .
    אני הכי מבינה אותך בעולם , החוסר וודאות הזה מטריף ... לי היה איחור של 72 ימים !!! בדיקות ביתיות שליליות , בדיקת דם שלילית
    אולטראסאונד כדי לאבחן האם זה הריון מחוץ לרחם =שלילי ומה לא , קיבלתי כדורים לזירוז שגם לא הועילו ולא קיבלתי
    בהצלחה לכולנו , אוהבת אתכן ...
  • בהחלט יכול להיות.
    אצל כולנו קרו דברים מוזרים אני לדוגמא 2 בדיקות שאחת יצאה שלילית והשניה היה פס שני יותר דק משערה ובסוף ....
    בע"ה הריון.
    אמן אמן אמן

• הי בנות יקרות!
    בוקר טוב, אין עדיין כל סימן ל-
    היום בערב ב"ה אהיה אצל הרופא להתייעצות בעניין הכדורים לזירוז כן/לא
    יום טוב לכולנו - מבטיחה לעדכן

טל
  • עד עכשיו קיבלתי מחזור כמה ימים לפה כמה ימים לשם אבל קיבלתי
    עכשיו אני מאחרת בשבועיים והכל שלילי בדיקות דם שלילי מריחה דברים ממרחק בחילות השדיים כואבות אבל אין מחזור אין הריון ??????? קרה למשהי?
  • עד עכשיו קיבלתי מחזור כמה ימים לפה כמה ימים לשם אבל קיבלתי
    עכשיו אני מאחרת בשבועיים והכל שלילי בדיקות דם שלילי מריחה דברים ממרחק בחילות השדיים כואבות אבל אין מחזור אין הריון ??????? קרה למשהי?
    הי מה איתך?
    אני אומנם מגיבה באיחור אבל כרגע באותו מצב שתיארת בהודעה.. מה היה בסוף? ??
  • הי מה איתך?
    אני אומנם מגיבה באיחור אבל כרגע באותו מצב שתיארת בהודעה.. מה היה בסוף? ??
    ואני זה בול המצב אם מישהי יכולה לעדכן מה קרה איתה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה