מכשיר אפי-נו - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום בנות,
    האם מישהי השתמשה במכשיר אפי-נו להגדלת פתח הנרתיק על מנת למנוע חתך בלידה? והאם זה באמת יעיל ולא מסכן?
    אשמח לתגובות
    תודה
3 תגובות
עמוד 1
  • אני שמעתי (פה מבנות הפורום) על מישהי שעזר ומישהי שלא עזר. לא זוכרת מי זו היתה אחרת הייתי כותבת לך. לדעתי תנסי עיסוי פרינאלי. לי זה עזר...

לידה קלה ובהצלחה

• אני השתמשתי ולא ממש הצלחתי להגיע לתוצאות, אבל בלידה לא היה לי חתך...
    אותי השימוש במכשיר נורא תיסכל...
    יש פורום של אפי-נו - אמנם לא עונים שם כל-כך מהר, אבל אם תקראי שאלות של אחרות תצליחי לאסוף המון מידע
    http://www.leida.co.il/forums/index2.php?id=18&page=&startArchive=
    www.YaaraKatz.com

• אני השתמשתי במכשיר, הגעתי לקוטר של כמעט 10 ס"מ, אבל עשו
    לי חתך קטן כי היה צריך להוציא מהר את התינוקת. לאחר הלידה אין לי שום בעיות בעקבות השימוש במכשיר, אבל זה כבר עניין אישי. אני מרוצה מהמכשיר, אבל זה בהחלט דורש התמדה, סבלנות ועזרה של הבעל. אם יש לך שאלות נוספות, אשמח לענות לך.

[/url
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה