דר' אמיר ויסמן -רופא גרוע - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי, בנות.
    מישהי המליצה פה על דר' אמיר ויסמן .
    ייתכן והיא באמת אהבה אותו.

אבל אני בחיים לא אתקרב למרפאה שלו.

לפני כשנתיים הופיעה אצלי "פריחה" באיברי מין.
    רצתי לדר' אמיר ויסמן , והוא מייד נתן דיאגנוזה "הרפס גניטלי".
    וגם הוסיף, שהדרך היחידה להידבק בזה זה מהחבר, ורק אם החבר שכב ממש לא מזמן עם מישהי שהיא נשאית.
    התחלתי לבכות ישר בתוך המרפאה שלו, והוא הסתכל עלי וחייך !!!!!!!
    לא עשה שום בדיקה, לא לקח משטח, לא ניסה לנחם אותי!!!!!!!!!!!!!!!!!

באותו השבוע הלכתי לרופא אחר בחיפה. הוא מייד אמר שזה בכלל לא הרפס, וגם לקח משטח.
    ואכן זה היה לא הרפס (מי שיודעת איך הרפס עלול להשפיע על התינוקות העתידיים תבין איזה הקלה חשתי), ושבוע לאחר מכן הכל עבר ולא חזר יותר!

לכן אני עם דר' אמיר ויסמן ממש אבל ממש גמרתי!
2 תגובות
עמוד 1
  • שלא תעזי להכפיש את שמי הטוב!!!!
    כבר שנים שאני מבצע בדיקות באיברי מין במקצועיות ומסירות שאין כמוהה.
    לא צחקתי עלייך צחקתי איתך, זאת הדרך שלי להתגבר על הקשיים שהחיים מביאים לי, גם אני לצערי סובל מבעיות ווגאנליות,. אני מבקש שתמחקי את התגובה שלך מיד.
  • שלא תעזי להכפיש את שמי הטוב!!!!
    כבר שנים שאני מבצע בדיקות באיברי מין במקצועיות ומסירות שאין כמוהה.
    לא צחקתי עלייך צחקתי איתך, זאת הדרך שלי להתגבר על הקשיים שהחיים מביאים לי, גם אני לצערי סובל מבעיות ווגאנליות,. אני מבקש שתמחקי את התגובה שלך מיד.
    זה בגללי
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה