איך עושים בנות??????????????????????????????... - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שמעתי שביחסי מין יש דרך לעשות בנות?אני רוצה בת..................
5 תגובות
עמוד 1
  • אם יורשה לי
    מלאכית קטנה שלי, תשמרי על אחיך מלמעלה...
  • קרן ומילנה היקרות...
    השיטה הזאת אכן עובדת!!!!
    זה על פי ספר "מנורת המאור" שמפרש את העניין על פי התורה (והקבלה..) "אישה כי תזריע זרע בן זכר יילוד"(פרשת תזריע...) תזריע הכוונה לפי הספר הזה אומר תגיע לסיפוק מיני (אורגזמה) כמו אצל הגבר בבפליטת זרע... זאת אומרת שכאשר הגבר גומר ראשון נולת בת ולהיפך!!
    וזה מוכח דווקא מאנשים ההפך ממך קרן שאחרי 4-5 בנות הצליחו להביא בן בשיטה הזאת.

חוצמזה יש את הטבלה הסינית בשיומושון שמראה ע"פ החודש שאת הכנסת להריון והגיל שלך מה יהיה מין העובר וגם זה מוכח!!!( אני לומדת רפואה סינית..)

בהצלחה וכהי חשוב שתצא בראיה ושלימה!! אההה ותהני...

• מניסיון שלי (שני בנים ) השיטה לא עבדה.
    שמעתי שיש רופא שממליץ על דיאטה מסויימת ואמבטיות עם עשבים מסויימים כדי לקבוע את מין העובר.לא ניסיתי.
    מה שעבדאצלי זה 10 שנים אחרי שהפסקתי לרצות בנים או בנות ולקוות שאכנס להריון בכלל קרה פנצ'ר לפי שום שיטה ... וזו בת . את פשוט תיזרמי ותקווי שיהיה בסדר. אגב הבנים שלי מקסימים לא הייתי מחליפה אותם או מתחרתת שלא יצאה בת בזמנו אפילו לרגע ...
    בהצלחה בכל שיטה שתחליטי לנסות .
  • אני לא יודעת מנסיון אבל הבנתי שאין ממש תאוריה שאכן עובדת ב-100 אחוז
    שמעתי על התאוריה של מלינה אבל הבנתי שלא תמיד עובד....

תנסי....
  • קרן ומילנה היקרות...
    השיטה הזאת אכן עובדת!!!!
    זה על פי ספר "מנורת המאור" שמפרש את העניין על פי התורה (והקבלה..) "אישה כי תזריע זרע בן זכר יילוד"(פרשת תזריע...) תזריע הכוונה לפי הספר הזה אומר תגיע לסיפוק מיני (אורגזמה) כמו אצל הגבר בבפליטת זרע... זאת אומרת שכאשר הגבר גומר ראשון נולת בת ולהיפך!!
    וזה מוכח דווקא מאנשים ההפך ממך קרן שאחרי 4-5 בנות הצליחו להביא בן בשיטה הזאת.

חוצמזה יש את הטבלה הסינית בשיומושון שמראה ע"פ החודש שאת הכנסת להריון והגיל שלך מה יהיה מין העובר וגם זה מוכח!!!( אני לומדת רפואה סינית..)

בהצלחה וכהי חשוב שתצא בראיה ושלימה!! אההה ותהני...

לי דווקא נלנדו 2 בנים לפי טבלה סינית (לפי טבלה היו צריכות בנות)....
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה