מהו זקיק בגודל 19 מ"מ - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אני מסה להיכנס להריון קיבלתי מהרופא איקלומין והיום בבדיקה הוא אמר לי שיש לי זקיק בגודל 19 מ"מ וקצת נוזלים .
    שאלתי מה הכוונה ?
    ובנוסף נשלחתי לבדיקת דם ביום חמישי , מדוע?
    אשמח לקבל תשובה

ruth
2 תגובות
עמוד 1
  • שלום
    הזקיק הוא שקיק מלא נוזל שמתפתח בשחלה בתוך הזקיק מתפתחת ומבשילה הביצית. יש קשר בין גודל הזקיק למידת בשלות הביצית. במצב טבעי זקיק בשל הוא זקיק בקוטר של 20-22 מ"מ . עם איקקלומין הזקיק הבשל הוא מעט קטן יותר כ 19-20 מ"מ . הזקיק שלך אם כן קרוב לבשלות .
    בדיקת הדם שעושים במהלך טיפול נועדה לבדוק את רמת ההורמונים . גם היא כדי לבדוק את מידת הבשלות של הזקיק . בדיקת ההורמונים מאפשררת גם לזהות את הביוץ כדי לדעת מתי הזמן הנכון לקיים יחסי מין או לעשות את ההזרעה.
    בברכה

דר' דוד ישי - מומחה למילדות ונשים
    מנהל בנק הזרע
    מרכז רפואי כרמל
  • שלום
    הזקיק הוא שקיק מלא נוזל שמתפתח בשחלה בתוך הזקיק מתפתחת ומבשילה הביצית. יש קשר בין גודל הזקיק למידת בשלות הביצית. במצב טבעי זקיק בשל הוא זקיק בקוטר של 20-22 מ"מ . עם איקקלומין הזקיק הבשל הוא מעט קטן יותר כ 19-20 מ"מ . הזקיק שלך אם כן קרוב לבשלות .
    בדיקת הדם שעושים במהלך טיפול נועדה לבדוק את רמת ההורמונים . גם היא כדי לבדוק את מידת הבשלות של הזקיק . בדיקת ההורמונים מאפשררת גם לזהות את הביוץ כדי לדעת מתי הזמן הנכון לקיים יחסי מין או לעשות את ההזרעה.
    בברכה

דר' דוד ישי - מומחה למילדות ונשים
    מנהל בנק הזרע
    מרכז רפואי כרמל
    היי. שלום שמי סי
    מה. הסיכוי להיקלט. להריון כשלוקחים אגונאל f900 ולאחר האוגונאל. רואים 4 זקיקים 2 בימים 2 בשמאל שבשמאל יש 18 ס"מ ו.. 19 ס"מ
    ובימין יש13 ס"מ 14 ס"מ
    מה הסיכוי להיקלט להריון?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה