איחור ארוך ובדיקת שתן שלילית - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי!
    הפסקתי גלולות לפני חודשיים.
    וה שלי מאחר כבר ב 8 ימים, כבר פעמיים בדיקה ביתית הראתה תוצאות שליליות.
    האם יש סיכוי להריון למרות שהבדיקת שתן שלילית?
    אני למדה המון מהניסיון שלכן , אני מקווה שלמישהי יש תשובה בשבילי.
12 תגובות
עמוד 1
  • בטח שיש אפשרות להריון
    הרבה בנות השתמשו בבדיקת הריון ויצא שלילי ובבדיקת הדם יצא חיובי
    אני מציעה לך לבצע בדיקת דם , הכי בטוח
    ושיהיה לך בהצלחה
  • היי,

גם אני חושבת כמו מורן כדי שתלכי לעשות בדיקת דם , זו הבדיקה הכי אמינה.
    שיהיה לך המון הצלחה ותודיעי לנו...
  • היי שירזי..
    אני באותו מצב שלך , גם לי מאחר ה, ועשיתי אתמול בדיקת שתן
    ויצא לי שלילי ...
    אבל אני אחכה עוד יומיים ואלך לעשות בדקית דם...
    אני ממליצה לך לעשות את אותו הדבר....
    הלוואי ונשמע בשורות טובות, כולנו
    בהצלחה...
    ענבל
  • תודה רבה לכן!
    אני מאוד מקווה שאתן צודקות, מחר אני הולכת לעשות בדיקות דם ואעדכן אתכן בתשובות כמובן.
    ענבל אני מקווה שגם אצלך יהיו בשורות טובות, בכלל לכל הבנות
    בפורום המון בהצלחה, ותזכרו שהאמונה והאהבה מנצחות את הכל,
    אל תשכחו לאהוב הכי חזק את הבן זוג שתומך ואוהב
  • הבטחתי שאעדכן לגבי בדיקת הדם, היא יצאה שלילית
    העדין לא הגיע כבר 10 ימי איחור. למישהי יש מושג מה זה יכול להיות?
    והם בדיקת הדם היא אמינה לחלוטין?
  • שירזי היי !
    בדיקת דם היא אמינה מאד, ולדעתי היא אמינה יותר ככל שהאיחור במחזור הוא גדול יותר...
    יחד עם זאת, יש נשים שבתחילת ההריון, ריכוז הורמון ההריון בגופן הוא נמוך מאד באופן שלא ניתן לזיהוי בבדיקת דם..
    לכן, אני חושבת שתמתיני עוד זמן, צאי מנקודת הנחה שאת לא בהריון ותרפי את הגוף , במידה ולא תקבלי מחזור בימים הקרובים לכי שוב לרופא, ותבדקי ממה זה נובע, זה יכול לנבוע מעוד סיבות , אבל קודם חכי להמשך איחור.
    אגב, לפני חודשיים היה לי איחור של שבועיים, וזה לגמרי לא טבעי כי אצלי המחזור מגיע כמו שעון, עשיתי בדיקת דם שיצאה שלילית, ובסופו של דבר קיבלתי מחזור, הוא הרי לא יכול להיעלם לנצח....

אז אני מקווה שאצלך זה יהיה קל יותר וטוב יותר, ואם לא, לא נורא...חודש הבא!!
    המשך יום נעים ותעדכני אותנו.

יעל 23
  • יעלי אמרה הכל.!! גו יעלי!
  • היי,

גם אני חושבת בידיוק מה שיעל אמרה תחכי עוד קצת ותלכי לעשות עוד בדיקה.
    ואם אז היא גם תצא שלילית ולא תקבלי תלכי להבדק אצל רופא.
    המון בהצלחה מחזיקה לך
  • תודה בנות......
    אני אקח את העצה שלכן ואמשיך לחכות...
  • גם אני לא קיבלתי בחודש השני לאחר הפסקת הגלולות. ובאולטראסאונד התברר שיש לי ציסטות בשחלות ונתנו לי גלולות לקחת חודש עד שזה עבר. מקווה שאצלך זה סתם איחור...

• היי

לי זה קרה בחודשיים האחרונים רצוף שהמחזור איחר פעם בחמישה ימים פעם בעשרה ימים וההמתנה והחוסר ידיעה הייתה פשוט מטריפה אותי לא יכולתי לתפקד בבית/עבודה הייתי ממש חסרת סבלנות וזה שערכתי כל יומיים בדיקת שתן בבית לא עזר להורדת הלחץ אבל מכיוון שההליכה לקופח וההמתנה לתוצאה של הבדיקת דם מלחיצה אותי וכמובן בסוף גם מדכאת אותי אז הרופא נשים המקסים שלי החליט שאני לא צריכה לעבור יותר את הבדיקות דם וברגע שאני מגיעה אליו ואומרת שבדקתי בבית ויצא שלילי הוא לא נותן לי יותר הפניות לבדיקות דם הוא בודק במקום באולטרסאונד.... ומודיע לי (באכזבה) שזה לא הריון
    עכשיו התהליך של ההמתנה כל חודש כדי לדעת אם אני הולכת לקבל?או לא? היא הרבה יותר קצרה ופחות מבאסת .....אחרי 6 ימים איחור אני פשוט "נוחתת" אצל הרופא במרפאה ויוצאת במקום עם תשובה....
    ממליצה לכולם לנסות את השיטה.....
    בתקווה כמובן שלא תזדקקו לה.....
  • איחור של 10 ימים 2 בדיקות ביתיות יצאו שליליות...לא נטלתי גלולות שניםםםםםםם...מחזור סדיר חודש בחודשו...מה קזה יכול להיות?????
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה