שאלה דחופה... - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הילדה שלי בת חודש... אני מניקה אותה וחוץ מביומיים האחרונים הכל היה בסדר גמור... (אנחנו גם נותנים לה גרפווטר- לגזים..)ביומיים האחרונים ממש כואבת לה הבטן, היא לא עשתה קקי כבר שלושה ימים (היום זה היום השלישי) חוץ מפעם אחת לפני יומיים ופעם אחת אתמול ובשתי הפעמים זה היה ממש מיימי ולא קקי רגיל כמו שהיה לה עד עכשיו... כתוצאה מזה ממש כואב לה היא מתפתלת ומתכווצת, בוכה, בקושי ישנה ובקושי יונקת, בגלל שהיא בקושי יונקת גם החלב שלי מתחיל לעשות לי קצת בעיות.. דיברתי עם הרופאה שאמרה שאצל תינוקות יונקים עד שבוע זה לא נחשב בכלל לעצירות ופרט למסז' בבטן וללחוץ לה את הרגליים לכיוון הבטן כרגע אין מה לעשות...
    ניסיתי הכל מסז', רגליים, לגרות טיפונת עם מדחום === לא עוזר כלום אני מיואשת ממש כואב לה... יש משהו נוסף שעדיין לא ניסיתי....
    לוקיטה
    כי אין בעולם אהבה כמו אהבה של אמא...

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה