אסטמה של העור - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי איזבל,

אורי שלי סובל מאסטמה של העור, זה מתבטא באדמומיות בעור במיוחד באזור העפעפעים ומסביב לפה עם שלפוחיות קטנות.
    זה ככה מאז שנולד ורק עכשיו אבחנו את זה. הוא מטופל כבר תקופה בתרופה שמכילה סטרואידים ( אלוקום ) ומבחינתנו היא ממש תרופת פלא, מורחים בלילה ולמחרת בבוקר הפנים חלקות וללא אדמומיות ובלי התרופה הכל חוזר כאילו לא טופל. קניתי גם איזו משחה ממש יקרה ללא סטרואידים והיא לא משפיעה בכלל.

אני לא שלמה עם התרופות שאני מורחת לו, במיוחד בגלל שאלו מקומות רגישים כל כך וסטרואידים בכלל מפחידים אותי.

אשמח אם תוכלי להמליץ לי על איזה משהו ברפואה המשלימה שיכול להקל על התופעה ולעזור ?
    תודה רבה
    שלכן באהבה ....

המייל שלי לכל המעוניינות : [email protected]
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה