מעקב זקיקים-האם הרופא שלי קצת עצלן? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי, בנות מקסימות.
    ייעצתן לי לעשות מעקב זקיקים.
    התקשרתי לרופא לקבוע תור, והוא אמר שיתן לי הפניה לאולטרסאונד של מכבי, כדי שאלך ואעשה שם.
    האם זה מקובל? הרי כולכן עשיתן אצל רופא נשים שלכן, נכון?
    יכול להיות שהרופא קצת עצלן
8 תגובות
עמוד 1
  • היי מאיה
    גם אצלי שאני בכללית עשיתי מעקבים לא תמיד ע"י הרופא המטפל
    וזה די מובן כי לא תמיד הוא נמצא וגם אם כן יש לו מקרים יותר
    דחופים, תחשבי שהוא כל יום וכל היום התעסק רק במעקבים אחר
    זקיקים מתי יהיה לו זמן לכל הנשים שצריכות טיפול מיידי ורק ע"י הרופא
    המטפל?(תאמיני לי אנחנו לא היחידות יש לצערי מלא נשים כמונו)
    בכל אופן אני מבינה אותך , אני אישית עברתי לרופא המטפל שלי
    באופן פרטי , גם בגלל שלא התאים לי שכל פעם משהו אחר "מתעסק איתי"
    זה לא נעים וגם מבחינת השעות והזמנים יותר נוח בלי לחץ ובלי המתנה
    מרובה ושלא לדבר על היחס הנפלא פתאום. חשוב לציין הרופא שלי הוא
    גם רופא פוריות ולכן אני ממליצה לך לבחור רופא שמבין בפוריות ויש לו
    נסיון רב בתחום.
    בקיצור סבלנות הכל הסתדר ובהצלחה
  • היי מאיה

עד כמה שהבנתי את גרה בחיפה. מי הרופא שלך?

בהצלחה במעקב!
  • הי מאיה,אני כל חודש עושה מעקב זקיקים ואני גם במכבי,בדר"כ הטכנאית עושה מעקב זקיקים ולא הרופא המטפל,גם מה שבדר"כ אין אפילו אולטרסאונד בחדר של הרופא,אז אל תדאגי,הרופא שלך בסדר,את הולכת לאולטרסאונד,ואח"כ עם התוצאות את הולכת לרופא שלך להמשך טיפול.אז שיהיה בהצלחה.פאם
  • בננות, ממש תודה על התשובות.
    אם אתן אומרות שהרופא שלי בסדר, אז הוא יזכה לכבוד הגדול לראות אותי שוב
  • הי מאיה!

מה שלומך? דייר סיגלר אפריים -רופא נהדר! הוא מאוד עזר לאחותי ועכשיו יש לה כבר 3 ילדים חמודים. אבל אין לו אולטרסאונד בחיפה. זאת הסיבה שעברתי לרופא אחר.

בהצלחה!
    ועל תשכחי לעדכן
  • אצל מי את בת29?
    החודש אני מבינה שאת רוצה לעשות מעקב זקיקים, נכון?
    כי אני זוכרת שלא מזמן קיבלת, אז תתחילי כבר ביום ה-10, 11 למחזור.

בהצלחה!

אני עושה שוב מעקב ביום שלישי הקרוב.. נראה מה קורה איתם...
  • הי שוקולדה

ברבעון הזה הייתי כבר אצל סיגלר ואני לא בטוחה שרופא אחר יקבל אותי, אבל אני אנסה בכל זאת. עברתי כבר הרבה רופאים. יש לך מישהו למליץ? את גם גרה בחיפה? הרופא שלך הוא מומחה לפוריות?
    אני לא בטוחה שהרופא יסכים לעשות לי את המעקב (נראה לי שאני צריכה להמציא סיבה מיוחדת).

בהצלחה לך בשבוע הבא!!!

• הי מאיה,אני כל חודש עושה מעקב זקיקים ואני גם במכבי,בדר"כ הטכנאית עושה מעקב זקיקים ולא הרופא המטפל,גם מה שבדר"כ אין אפילו אולטרסאונד בחדר של הרופא,אז אל תדאגי,הרופא שלך בסדר,את הולכת לאולטרסאונד,ואח"כ עם התוצאות את הולכת לרופא שלך להמשך טיפול.אז שיהיה בהצלחה.פאם
    היי
    מה הכוונה ב"הולכת לרופא שלך להמשך טיפול"? התור הבא הקרוב שיש לו זה עוד שבוע וזה לגמרי אחרי מועד הביוץ... :/
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה