אולטרסאונד תלת מימד וארבע מימד - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אני ובעלי רצינו בשביל החוויה ללכת ולעשות דיסק של אולטרסאונד תלת מימד (למרות זאת הריון ראשון ומתרגשים מהכל) ואני עשיתי סקר והתקשרתי למלא מלאר מכונים כדי לברר מחירים ואם הם עושים בכלל ומצאתי שחלק מוכנים לבצע אותו רק תוך כדי בדיקה והחלק שכן עושה לוקח מחירים גבוהים לכן לא ויתרתי עד שמצאתי מחיר מוצדק ( המחירים שהציאו לי היו כולם בין 700 ל950 שקל רובם וכמה שנהנו גם להציע במחירים של 1500 ו1400 שקל) ולבסוף מצעתי רופא אם המלצות חמות דרך האינטרנט שדורש 450 שקל מוכן לשבת איתך חצי שעה והכל ילקח בדיסק הביתה מחר אני הולכת עליו נורא מתרגשת(כי הרופא אמר שבשבוע שלי כבר רואים איך העובר נראה כשיצא רק קטן יותר(העיקר שיצא בריא) בכל אופן אני ילך ומחר יכתוב איך היה ואיך הרופאבכל זאת חוויה מעניינת שחברים המליצו עליה
2 תגובות
עמוד 1
  • איזה רופא זה ??? איך היה??
  • איזה רופא זה ??? איך היה??
    איך היה?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה