תה פטל - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בנות,
    מתי כדאי להתחיל לשתות תה פטל?
    האם זה באמת עוזר?
    האם יש העדפה לחברה כלשהיא?
    בברכה, ויק
11 תגובות
עמוד 1
  • היי ויק!

לפי מה שאני יודעת, אפשר להתחיל לשתות תה פטל מתחילת החודש התשיעי. בהתחלה כוס אחת ביום, וככל שמתקדמים בשבועות, להוסיף עוד כוס (כל שבוע כוס יותר מאשר בשבוע שלפני).

לגבי אם זה עוזר... זה אמור לעשות התכווצויות של הרחם. במקרה שלי זה לא עזר, והלידה התחילה בירידת מים...

אפשר לגשת לחנויות טבע ולקנות עלי פטל שמהם עושים את התה, וראיתי שיש גם עלי פטל בסופר פארם, אבל אני לא יודעת עליהם יותר מדי...

מקווה שעזרתי!

תמר

• סליחה על הבורות
  • חליטות מעלי פטל אמורות לחזק את טונוס שרירי הרחם ולאזן פעילות רחמית בהתאם לשבוע.

מומלץ משבוע 36 יש צורך לשתות מעל 3 כוסות כדי שיפעל.
    ניתן למצוא גם בטינקטורה (מיצוי הצמח)
    אין העדפה, רוכשים את הצמח היבש ומכינים חליטה כפית לכוס, חשוב שיהיה אורגני (אמור להיות רשום על האריזה)

ליהי סופרין, N.D
    מדריכת הכנה ללידה והנקה
  • כמו שליהי אמרה עלי פטל מאזנים את טונוס הרחם בהתאם לגיל ההריון... כלומר גם אם שותים תה מעלי פטל לפני שבוע 36 זה בסדר גמור, רק שאחרי שבוע 36 המינון גדל להשפעה גדולה יותר
    עוזר או לא זה כמו כל טיפול אינדבידואלי
    מיצוי אלכוהולי לפעמים מעורבב עם צמח הקוהוש הכחול שהוא גם מומלץ לקראת הסוף

קרן-לי בן בסט, N.D
    דולה ומדריכת הכנה ללידה והנקה
  • הי בנות

יש מצב שאני אלרגית לתה פטל? רכשתי לפני שבוע התחלתי להשתמש אחרי שלושה ימים התכסתי בפריחה בעיקר בידיים. לא שיניתי שום דבר בתזונה שלי (חוץ מהפטל כמובן), בנתיים הפסקתי לשתות את התה והפריחה נעלמת לה.

האם יש תחליף לתה פטל שיעשה את אותה העבודה?

תודה
  • תודה ליהי וקרן
  • יש את צמח המיצ'לה(michela)

ליהי סופרין, N.D
    מדריכת הכנה ללידה והנקה
  • התחלתי גם לשתות תה פטל(אני שבוע 36) ושתיתי בערך 4 פעמים ביום..
    יכול להיות שבגלל זה רצתי שלשום לבי"ח עם צירים סדירים(לא כואבים) כל 5 דק'? הבטן שלי התקשתה(איך שלא יכתבו את זה...) כמו אבן...
    אולי התחלתי לשתות מוקדם מידי?
    ד.א חזרתי מבית החולים כמו שבאתי...(התינוקי עדיין בבטן..).
    *עוד שאלה-זה משנה אם התה חם או שאפשר אייסתיי?(-אני פשוט גרה באילת וח-ם!!)
  • היי שיר,
    יכול מאוד להיות שהתה כבר יוצר פעילות רחמית (שעדיין אינה מספיק חזקה ללידה)
    מכין את הרחם ומחזק את שריריו לקראת...שבוע 36 אינו מוקדם מדיי זהו בדיוק הזמן.
    בהחלט אפשר לשתות קר.

ליהי סופרין, N.D
    מדריכת הכנה ללידה והנקה
  • שיר, שבוע 36 הוא זמן מצויין לשתיית תה פטל אבל אני תמיד מציעה להתחיל בהדרגה שימוש מכוס ביום ועד 3 או4 ביום ולא בבת אחת 4, יתכן שהגוף שלך מגיב טוב לצמח אז אפשר להוריד מינון ולאט לאט להוסיף בהדרגה

קרן-לי בן בסט, N.D
    דולה ומדריכת הכנה ללידה והנקה
  • היי אפשר לשתות עלי פטל בשבוע 22? או שזה עלול להזיק?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה