סיטי בהריון - דחוף!!! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום רב..
    בחודשיים האחרונים הייתי ממש חולה. תקף אותי חיידק שגרם לי לכל מיני דלקות וחום גבוה.. טופלתי באוגמנטין ובעוד כמה תרופות שלא עזרו לי בהתחלה וסבלתי מכאבי ראש נוראיים ...
    הרופא שלח אותי לעשות סיטי בראש.. שם שאלו אם אני בהריון ואמרתי שלא.. כי באמת לא חשבתי שאני בהריון...אני גם שומרת...בדרכי שלי...הטיבעית...
    עשיתי בדיקת הריון לפני הסיטי והיא הראתה שלא...אז עשו לי את הסיטי ואז כשהגעתי הביתה הבחנתי בפס חלש ביותר בבדיקה...הנחתי לזה ועשיתי עוד בדיקה שגם יצאה עם פס אחד כהה ממש ופס נוסף בהיר ביותר בקושי רואים אותו... אני עדיין מחכה למחזור שמסרב להגיע מה שמגביר את החששות שאני אכן ניקלטתי בטעות להריון.
    השאלה שלי מה יהיה אם אני אכן בהריון? האם עלי לבצע הפלה? בגלל שעשיתי סיטי בראש???? האם לא קרה שנשים עשו סיטי והן בהריון האם הסיכון גבוה???? בבקשה תעזרו לי ... תשובה מהירה.... תודה רבה
    meital
1 תגובות
עמוד 1
  • בבקשה עדכני אותי מה יצא, אני במצב דומה לשלך...
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה